نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 5915 تاریخ انتشار: ۰۷ / ۱۱ / ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۹
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

با تدبیر دولت یازدهم ؛ ٨٩٠٠ روستا در دولت یازدهم گازدار شدند

    مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران از گاز رسانی به هشت هزار و ٩٠٠ روستا در دولت تدبیر و امید خبر داد و گفت: این میزان تا پایان دولت به ٩ هزار روستا می‎رسد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو ” سعید مومنی با اشاره به این که شرکت ملی گاز ایران برای […]

 

 

 • مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران از گاز رسانی به هشت هزار و ٩٠٠ روستا در دولت تدبیر و امید خبر داد و گفت: این میزان تا پایان دولت به ٩ هزار روستا می‎رسد.
 • به گزارش پایگاه خبری اهوازنو ” سعید مومنی با اشاره به این که شرکت ملی گاز ایران برای استقرار عدالت و رفاه اجتماعی در کشور، قدم‌های شایانی برداشته است، افزود: آغاز عملیات اجرایی ٨۶٣ پروژه جدید گاز رسانی در روستاهای کشور با هزینه ای معادل ۵۴٨ میلیارد تومان نمونه ای از این اقدام‌هاست.

  وی ادامه داد: برای ایجاد رفاه برای روستاییان کشور توانسته‎ایم هشت هزار و ٩٠٠ روستا (معادل ١٨ درصد) را از نعمت گاز بهره مند سازیم که این تعداد به لطف خدا در پایان دولت تدبیر و امید به ٩٠٠٠ روستا می رسد.

  به گفته مومنی، هم اکنون ٢١ هزار و ٨٠٠ روستا از نعمت گاز بهره مند هستند که این تعداد تا پایان امسال به بیش از ٢٣ هزار روستا خواهد رسید.

  وی در باره تعداد شهرهای برخوردار از نعمت گاز گفت: با آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به ١٢ شهر جدید و بهره برداری از گاز رسانی به ١۵ شهر دیگر، این رقم به یکهزار و ٧٧ شهر و تا پایان امسال به یک هزار و ٨٣ شهر می رسد

  مومنی در ادامه با بیان این که با انجام پروژه‌های جدید گازرسانی در دولت یازدهم اکنون بیش از ٣٠۵ هزار کیلومتر شبکه‌گذاری صورت گرفته است، تصریح کرد: بر این اساس، پیش‌بینی می‌شود تا آخر سال امسال، به طور متوسط، روزانه به  ۱۵ روستا گازرسانی شود.

  مدیرگاز رسانی شرکت ملی گاز ایران اظهار کرد: شرکت ملی گاز ایران توانسته است ٧٠ درصد انرژی مورد نیاز کشور را تأمین کند که این موضوع ما را در دنیا منحصر به فرد کرده است.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi