نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 5751 تاریخ انتشار: ۰۴ / ۱۱ / ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۵
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مدیرعامل مناطق نفتخیز جنوب: ۴۳ پروژه زیست محیطی در مناطق نفتخیز تعریف شده است

مدیرعامل مناطق نفتخیز جنوب گفت: ۴۳ پروژه زیست محیطی به دستور وزیر نفت در این شرکت تعریف شده است. به گزارش پایگاه خبری اهواز نو ” بیژن عالیپوراظهار کرد: برای اینکه گازهای همراه با نفت سوخته نشود، پروژه های مختلفی در کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت تعریف کردیم. وی افزود: به دستور وزیر […]

بیژن عالی پور

مدیرعامل مناطق نفتخیز جنوب گفت: ۴۳ پروژه زیست محیطی به دستور وزیر نفت در این شرکت تعریف شده است.

به گزارش پایگاه خبری اهواز نو ” بیژن عالیپوراظهار کرد: برای اینکه گازهای همراه با نفت سوخته نشود، پروژه های مختلفی در کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت تعریف کردیم.

وی افزود: به دستور وزیر نفت، ۴۳ پروژه برای رعایت هرچه بیشتر ملاحظات زیست محیطی تعریف کردیم تا در آینده نزدیک دیگر هیچ گازی به فلرهای نفتی نرود.

مدیرعامل مناطق نفتخیز جنوب ادامه داد: این پروژه ها برای جمع آوری گازهای همراهی که در فلرها سوخته می شود، ‌تعریف شده اند.

عالیپور با اشاره به اینکه بخشی از این پروژه ها در گچساران اجرا می شود، تصریح کرد:‌ اکثریت پروژه ها خاص مناطق نفتی حوزه خوزستان است و از این میان نیز عمده آنها در کارون، مارون و آغاجاری اجرایی می شود.

وی خبر داد: ‌یکی از بزرگترین کارهای انجام شده توسط نفت صفر کردن حریم در طرح تفصیلی مسجدسلیمان بود. این طرح ۲۵ سال راکد مانده بود ولی ما نسبت به صفر کردن حریم اقدام و از آن مقدار اراضی نفت که در منازل حدود هفت هزار خانوار بود گذشتیم.

برچسب ها: ,
ارسال دیدگاه

logo-samandehi