نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 5670 تاریخ انتشار: ۰۳ / ۱۱ / ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۳
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا در مجلس: وزارت نفت مکلف به جمع آوری گازهای همراه شده است

نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا در مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت نفت مکلف شده ظرف سه ماه نسبت به جمع آوری گازهای همراه از طریق شرکت های متخصص اقدام کند. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو ” علی عسگر ظاهری ظهر یکشنبه در همایش هوای پاک در تالار نفت مسجدسلیمان با تسلیت حادثه ناگوار […]

نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا در مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت نفت مکلف شده ظرف سه ماه نسبت به جمع آوری گازهای همراه از طریق شرکت های متخصص اقدام کند.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو ” علی عسگر ظاهری ظهر یکشنبه در همایش هوای پاک در تالار نفت مسجدسلیمان با تسلیت حادثه ناگوار ساختمان پلاسکو اظهار کرد: اولویتی که در برنامه ششم ترسیم و مصوب شد اول آب و بعد هم محیط زیست بود. حفظ محیط زیست و نعمت های الهی باید جزو اولویت های همه بوده و از آنها به خوبی محافظت کنیم.

وی افزود: حفظ جنگل ها، داشته های منابع طبیعی، اصلاح ساختار صنعتی، تأمین سوخت بدون زیان برای کشور، جمع آوری گازها از جمله وظایف بسیار خوب سازمان محیط زیست است.

نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا تصریح کرد: وزارت نفت مکلف شده تا ظرف سه ماه نسبت به جمع آوری گازهای همراه از طریق شرکت های متخصص اقدام کند که این کار تأثیرات بسیاری در زمینه کاهش آلودگی ها دارد.

ظاهری تأکید کرد: نباید برای فعالیت های صنعتی موانع بی دلیل ایجاد کنیم و به جای محیط زیست به محیط ایست برسیم.

وی یادآور شد: مدیریت پسماند، فاضلاب، تشویق به درختکاری، انجام بیابان زدایی و کارهایی از این قبیل در قالب یک بسته تعریف شده و مدیران باید نسبت به اجرایی شدن آنها اقدامات لازم را انجام دهند

ارسال دیدگاه

logo-samandehi