نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 5665 تاریخ انتشار: ۰۳ / ۱۱ / ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۹
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

فرماندار مسجدسلیمان: شرکت پتروشیمی رازی فقط گاز استحصال می کند/ بی توجهی به درختکاری

  فرماندار مسجدسلیمان گفت: شرکت جذب و آب پتروشیمی رازی همکاری لازم را در زمینه درختکاری با این شهرستان ندارد و در عین حال با استحصال گاز برای مردم آلودگی ایجاد می کند. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو ”  علیرضا گورویی ظهر یکشنبه در همایش هوای پاک در تالار نفت مسجدسلیمان با تسلیت حادثه پلاسکو […]

 

فرماندار مسجدسلیمان گفت: شرکت جذب و آب پتروشیمی رازی همکاری لازم را در زمینه درختکاری با این شهرستان ندارد و در عین حال با استحصال گاز برای مردم آلودگی ایجاد می کند.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو ”  علیرضا گورویی ظهر یکشنبه در همایش هوای پاک در تالار نفت مسجدسلیمان با تسلیت حادثه پلاسکو اظهار کرد: این حادثه به ما نشان داد که باید درس عبرت بگیریم و به جای اینکه توپ را در زمین همدیگر بیندازیم، باید از این حوادث درس بگیریم و همه با همت به یکدیگر کمک کنیم.

وی افزود: در زمینه جابجایی مناطق آلوده همکاری خوبی با شرکت نفت داریم که تقاضا می شود این همکاری همچنان ادامه داشته باشد و در زمینه اجرایی شدن فضای سبز نیز سرعت بیشتری به کار ببخشیم.

فرماندار مسجدسلیمان تصریح کرد: در زمینه محیط زیست و مسائل بهداشتی تقاضا داریم تا از ظرفیت دانشگاه های شهید چمران و علوم پزشکی برای انجام مطالعات استفاده کنیم.

گورویی بیان کرد: شرکت جذب و آب پتروشیمی رازی هنوز همکاری لازم را با شهرستان مسجدسلیمان ندارد و اصلا نسبت به کاشت درخت اقدام نمی کند. آنها برای مردم آلودگی ایجاد می کنند، گاز را استحصال می کنند و حتی یک درختکاری را نیز برای مردم انجام نمی دهند.

وی ادامه داد: حتی به آنها اعلام کردیم فضای سبز ایجاد شده را به نام پتروشیمی نامگذاری کنید ولی باز هم کوتاهی می کنند.

برچسب ها: ,
ارسال دیدگاه

logo-samandehi