نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 5635 تاریخ انتشار: ۰۲ / ۱۱ / ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۱
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

آماده باش بیمارستان نفت تهران برای کمک به مصدومان حادثه پلاسکو ادامه دارد

آماده باش بیمارستان نفت تهران برای کمک به مصدومان حادثه پلاسکو ادامه دارد رئیس اورژانس و معاون بیمارستان فوق تخصصی مرکزی صنعت نفت تهران از تداوم آمادگی کامل بیمارستان نفت برای اعزام به محل حادثه یا میزبانی مصدومان حادثه ساختمان پلاسکو خبر داد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو ” شاه آبادی، معاون و رئیس بخش […]

آماده باش بیمارستان نفت تهران برای کمک به مصدومان حادثه پلاسکو ادامه دارد

رئیس اورژانس و معاون بیمارستان فوق تخصصی مرکزی صنعت نفت تهران از تداوم آمادگی کامل بیمارستان نفت برای اعزام به محل حادثه یا میزبانی مصدومان حادثه ساختمان پلاسکو خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو ” شاه آبادی، معاون و رئیس بخش اورژانس بیمارستان فوق تخصصی مرکزی صنعت نفت تهران گفت: در پی حادثه فروریختن ساختمان تجاری پلاسکو، این بیمارستان نیز برای پذیرش مصدومان این حادثه به حالت آماده باش درآمد.

وی با اشاره به این که روز پنجشنبه (٣٠ دی ماه) یکی از آتش نشانان حادثه دیده به بیمارستان فوق تخصصی صنعت نفت تهران منتقل شد، ادامه داد: آتش نشان حادثه دیده از ناحیه کمر و زانو دچار سوختگی شده بود که اقدام های لازم انجام شد و خوشبختانه حال عمومی ایشان رضایت بخش است.

شاه آبادی با اشاره به آمادگی بیمارستان برای پذیرش مصدومان بیشتر اظهار کرد: در پی وقوع این حادثه، فراخوانی مبنی بر حضور همکاران پرستاری، نیروهای پشتیبانی، نیروهای عملیاتی، نماینده های بحران، ارشد روابط عمومی، ارشد حراست انجام و سپس به افزایش فضای فیزیکی با افزودن تخت های جراحی و همچنین آی سی یو اقدام شد.

رئیس اورژانس بیمارستان فوق تخصصی صنعت نفت تهران با بیان این که برای درمان های اولیه تعداد ٢٠ برانکارد در سالن لابی فعال شدند، یادآور شد: این بیمارستان آمادگی کامل برای اعزام به محل حادثه یا میزبانی مصدومان حادثه ساختمان پلاسکو را دارد.

حادثه ساختمان پلاسکو واقع در خیابان جمهوری تهران صبح روز پنجشنبه (٣٠ دی‎ماه) با آتش سوزی در طبقه‎های فوقانی آغاز شد که پس از چند ساعت تلاش برای مهار آتش ناگهان ساختمان پلاسکو به طور کلی فرو ریخت.

در پی حادثه آتش سوزی مجتمع تجاری تولیدی پلاسکو، تعدادی از آتش نشانان در زیر آوار ناشی از تخریب ساختمان گرفتار شدند که هنوز عملیات آواربرداری از سوی امدادرسانان همچنان ادامه دارد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi