نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 5602 تاریخ انتشار: ۰۲ / ۱۱ / ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۶
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

صنعت نفت و دانشگاه در حوزه ژئومکانیک نفت، تبادل تجربه می‎کنند

صنعت نفت و دانشگاه در حوزه ژئومکانیک نفت، تبادل تجربه می‎کنند متخصصان، پژوهشگران و صاحب نظران دانشگاه و صنعت نفت در خصوص ژئومکانیک نفت و کاربردهای آن در صنایع بالادستی نفت و گاز کشور تبادل تجربه می کنند. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” ، انجمن ژئومکانیک نفت ایران با همکاری مدیریت اکتشاف، دانشگاه صنعتی شاهرود […]

صنعت نفت و دانشگاه در حوزه ژئومکانیک نفت، تبادل تجربه می‎کنند

متخصصان، پژوهشگران و صاحب نظران دانشگاه و صنعت نفت در خصوص ژئومکانیک نفت و کاربردهای آن در صنایع بالادستی نفت و گاز کشور تبادل تجربه می کنند.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” ، انجمن ژئومکانیک نفت ایران با همکاری مدیریت اکتشاف، دانشگاه صنعتی شاهرود و انجمن اروپایی مهندسان و متخصصان زمین ( EAGE) شرکت نفت و گاز پارس، “دومین کنفرانس ملی ژئومکانیک نفت” را با هدف ” کاهش مخاطرات اکتشاف و تولید”، در تاریخ ۵ الی ۷ بهمن ماه سال جاری، در محل مدیریت اکتشاف برگزار خواهد کرد.
هدف اصلی دومین کنفرانس ملی ژئومکانیک نفت، ایجاد بستری مناسب جهت تبادل تجربیات متخصصان، پژوهشگران و صاحب نظران دانشگاه و صنعت، در خصوص ژئومکانیک نفت و کاربردهای آن در صنایع بالادستی نفت و گاز کشور است. به منظور دستیابی به این هدف، مجموعه متنوعی از سخنرانی‌های کلیدی متخصصان مطرح ملی و بین المللی ( ۶ نفر از کشورهایی همچون انگلستان، هلند، دانمارک، آلمان و نروژ)، ۳ میز گرد تخصصی، ارائه مقالات، سمینارهای تخصصی، کارگاه‌های آموزشی (۲ کارگاه) و نمایشگاه جانبی در زمان برگزاری کنفرانس برنامه‌ریزی شده است.
گفتنی است، در مجموع ۱۰۲ مقاله از سوی دبیرخانه انجمن ملی ژئومکانیک دریافت و از بین آن ها ۴۹ مقاله به صورت شفاهی و ۵۳ مقاله به صورت پوستر در روزهای برگزاری کنفرانس ارائه خواهد شد
ارسال دیدگاه

logo-samandehi