نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 5531 تاریخ انتشار: ۳۰ / ۱۰ / ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۰
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

وقتی جناب سردار می شود شهردار

وقتی جناب سردار می شود شهردار _______________________________ فاجعه ساختمان پلاسکو اولین فاجعه در کلانشهر تهران نیست و آخرین آن نیز نخواهد بود. پیشتر و در سالهای مختلف چنین اتفاقاتی نیز افتاده بود ولی نه با این ابعاد و عمق. سردار برای حملات گاز انبری ساخته شده است. کار سردار با کار شهردار از یک جنس […]

وقتی جناب سردار می شود شهردار
_______________________________

فاجعه ساختمان پلاسکو اولین فاجعه در کلانشهر تهران نیست و آخرین آن نیز نخواهد بود. پیشتر و در سالهای مختلف چنین اتفاقاتی نیز افتاده بود ولی نه با این ابعاد و عمق. سردار برای حملات گاز انبری ساخته شده است. کار سردار با کار شهردار از یک جنس نیستند. هرکسی را بهر کاری ساختند. بررسی اجمالی مدیران زیر مجموعه سردار نشان می دهد که ایشان شهرداری را با پادگان اشتباه گرفته است. بنابراین اگر غیر از این می شد، تعجب داشت. معضلات کلانشهر تهران یکی دو تا نیست. مرگ تدریجی شهروندان تهرانی بخاطر حجم عظیم آلاینده ها، تلف شدن عمر شهروندان در بزرگراه های گاراژ مانند، ریزش ساختمان ها، نشست خیابان ها، انفجار ناشی از نشتی گاز، املاک نجومی و ….. همه ناشی از سوء مدیریت است. بحران مدیریت در شهرداری کار دیروز و امروز جناب سردار نیست. جناب سردار سال هاست که دلش هوای قبضه کردن کرسی ریاست جمهوری را دارد. همه فکر می کردند که افتضاح املاک نجومی جناب سردار شهردار را شاید برای سودای ریاست جمهوری بفکر تجدید نظر وادارد ولی رسیدن شهردار در صحنه فاجعه پلاسکو بعد از ٧ ساعت از آغاز وقوع آن نشان می دهد که حضرت ایشان مشغول تدارک و برنامه ریزی برای انتخابات ٩۶ ریاست جمهوری است.
پایگاه خبری اهوازنو ” این فاجعه دلخراش را به خانواده های قربانیان و بویژه خانواده ها و بازماندگان شهدای اتش نشان و امدادگر تسلیت عرض می نماییم. خداوند آن عزیزان را قرین رحمت گردانیده و به بازماندگان صبر عنایت فرماید.
آمین یا رب العالمین

ارسال دیدگاه

logo-samandehi