نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 5482 تاریخ انتشار: ۳۰ / ۱۰ / ۱۳۹۵ - ۸:۰۴
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

در نشست هم‎اندیشی مدیران شرکت نفت تاکید شد: حفظ سرمایه انسانی؛ متضمن تولید و توسعه پایدار

    توجه به سرمایه انسانی صنعت نفت به عنوان شرط اساسی تضمین توسعه و تولید، مهمترین موضوع مورد تاکید در نشست هم اندیشی مدیران ارشد شرکت ملی نفت ایران بود. به گزارش پایگاه خبری اهوازتو “در نشست هم‎اندیشی مدیران ارشد شرکت ملی نفت ایران برگزار شد، بحث پاسداشت سرمایه انسانی صنعت نفت به عنوان […]

 

 •  
 • توجه به سرمایه انسانی صنعت نفت به عنوان شرط اساسی تضمین توسعه و تولید، مهمترین موضوع مورد تاکید در نشست هم اندیشی مدیران ارشد شرکت ملی نفت ایران بود.
 • به گزارش پایگاه خبری اهوازتو “در نشست هم‎اندیشی مدیران ارشد شرکت ملی نفت ایران برگزار شد، بحث پاسداشت سرمایه انسانی صنعت نفت به عنوان رکن اساسی تولید و توسعه مورد تاکید قرار گرفت.

  مدیران ارشد شرکت ملی نفت ایران در یکی از دستور جلسه های نشست امروز، با ابراز خرسندی از برنامه ریزی این شرکت برای بهبود وضع کارکنان قراردادی، خواهان اجرایی شدن برنامه های مدنظر و رسیدگی به وضع پرداخت حقوق و دستمزد این کارکنان شدند.

  بر اساس این گزارش، هم اکنون بیش از ١٩ هزار نفر نیروی قرارداد مدت موقت و بیش از ۴٠٠ نفر نیروی قراردادی مدت معین در شرکت ملی نفت ایران مشغول فعالیت هستند که حدود ٧٠ درصد این نیروها در شرکت های عملیاتی کار می کنند و بخش عظیمی از بار تولید و توسعه صنعت نفت را بر دوش دارند.

  علی کاردر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در این نشست با تاکید بر ضرورت کاهش فاصله پرداختی‎ها به کارکنان صنعت نفت، به نقش انکارناپذیر سرمایه انسانی این صنعت در نگهداشت و افزایش تولید نفت و گاز اشاره کرد و گفت: مهمترین هدف پیش روی شرکت ملی نفت ایران، مواظبت از تولید است و این هدف جز در سایه تضمین امنیت و آرامش سرمایه انسانی حاصل نمی شود.

  در این نشست، سیاوش درفشی، مدیر ایمنی، بهداشت، محیط زیست و پدافند غیرعامل شرکت ملی نفت ایران، گزارشی از وضع HSE و ناصر مولایی، مدیر توسعه منابع انسانی این شرکت گزارشی از وضع نیروی انسانی شرکت ملی نفت ایران ارائه دادند.

 

ارسال دیدگاه

logo-samandehi