نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 5471 تاریخ انتشار: ۲۹ / ۱۰ / ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۳
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران تاکید کرد: لزوم پیگیری جدی چالش‌های حوزه منابع انسانی و اچ‎اس‎ای در مسیر پشتیبانی از تولید پایدار

  مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران محافظت از تولید پایدار را مهمترین وظیفه شرکت ملی نفت ایران دانست و بر لزوم پیگیری جدی چالش‌های حوزه منابع انسانی و اچ‎اس‎ای در مسیر پشتیبانی از تولید تاکید کرد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو ” ، علی کاردر در چهارمین نشست هم اندیشی و صبحانه کاری مدیران ارشد […]

 

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران محافظت از تولید پایدار را مهمترین وظیفه شرکت ملی نفت ایران دانست و بر لزوم پیگیری جدی چالش‌های حوزه منابع انسانی و اچ‎اس‎ای در مسیر پشتیبانی از تولید تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو ” ، علی کاردر در چهارمین نشست هم اندیشی و صبحانه کاری مدیران ارشد شرکت ملی نفت ایران که امروز (چهارشنبه، ۲۹ دی ماه ۹۵) در مرکز همایش های کوشک برگزار شد، در ابتدا ضمن تسلیت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی، از آن مرحوم با صفات “شجاع” و “معمار توسعه” یاد کرد و افزود: آیت الله هاشمی در مسیر انقلاب بر اساس همین صفات به وظایف خود عمل می‎کرد و همواره نگاه وی به توسعه ایران بسیار راهگشا و ممتاز بود.

وی با بیان اینکه مسئولان در شرکت ملی نفت به طور مستمر باید به ارزیابی و بررسی چالش‎های مسیر کاری مجموعه خود بپردازند، تاکید کرد: توجه به رفع مشکلات اساسی در حوزه های منابع انسانی و اچ اس ای به عنوان دو محور مهم فعالیت‎های شرکت ملی نفت باید مدنظر قرار گیرد.

کاردر با اشاره به اینکه تداوم و حفظ تولید، مهمترین ماموریت شرکت ملی نفت ایران است، افزود: در این مسیر باید با تلاش مستمر معایب را ارزیابی و برای حل آن راهکارهای لازم را ارائه کرد تا خللی در مسیر تولید و توسعه صنعت نفت به عنوان یک حرکت بزرگ ملی ایجاد نشود.

معاون وزیر نفت افزود: با پیگیری مشکلات در دو کارگروه ویژه HSE و منابع انسانی باید از دغدغه های صنعت نفت در این دو بخش کاسته شود.

کاردر تاکید کرد: کمیته منابع انسانی با مسئولیت رضا خلیلی، معاون امور عملیات غیرصنعتی شرکت ملی نفت و کمیته HSE با مسئولیت سیاوش درفشی، مدیر اچ اس ای با دریافت نظرها و پیشنهادهای مدیران شرکت‎های تابعه مشکلات این دو بخش را بررسی و راهکارهای لازم را ارائه خواهند کرد.

در این نشست سیاوش درفشی، مدیر اچ اس ای و ناصر مولایی، مدیرمنابع انسانی شرکت ملی نفت در پنل‎های تخصصی آخرین وضعیت HSE و منابع انسانی در شرکت ملی نفت ایران را تشریح کردند.

در نشست صبحانه کاری و هم اندیشی که به همت روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران و با حضور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، معاونان، مدیران ارشد و روسای ستادی، با هدف ایجاد فضای گفت و گوی صمیمی بین مدیران و ارائه نظرها و پیشنهادها شکل گرفته بود، مدیران و روسای حاضر به بیان نقطه نظرات خود پرداختند. پنجمین نشست هم اندیشی نیز قرار است با موضوع برنامه ششم توسعه و شرکت ملی نفت ایران پیش از پایان سال جاری برگزار شود.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi