نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 5462 تاریخ انتشار: ۲۹ / ۱۰ / ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۸
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ناوگان نفتکش ایران به قاره سبز رسید

  مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران از تردد کشتی‎های این شرکت به بنادر اروپا خبر داد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” سیروس کیان‎ارثی ضمن اعلام این خبر در سالگرد اجرایی شدن برجام افزود: با اجرای برجام و لغو تحریم‎ها، تردد کشتی‎های ناوگان شرکت ملی نفتکش ایران به بنادر اروپایی که در دوران تحریم متوقف شده […]

 

مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران از تردد کشتی‎های این شرکت به بنادر اروپا خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” سیروس کیان‎ارثی ضمن اعلام این خبر در سالگرد اجرایی شدن برجام افزود: با اجرای برجام و لغو تحریم‎ها، تردد کشتی‎های ناوگان شرکت ملی نفتکش ایران به بنادر اروپایی که در دوران تحریم متوقف شده بود، از سرگرفته شد.

وی اسپانیا را نخستین مقصد اروپایی ناوگان نفتکش ایران در پسابرجام اعلام کرد و افزود: نخستین کشتی شرکت ملی نفتکش ایران که به یکی از شرکت‎های بزرگ نفتی اسپانیا اجاره داده شده است چندی پیش در بندر الجسیراس این کشور پهلو گرفت.

کیان ارثی بیان کرد: برخلاف برخی از اخبار منتشر شده، این کشتی بدون هیچ‎گونه تاخیری محموله خود را در این بندر تخلیه و بندر مذکور را بدون هیچ توقفی ترک کرده است.

عضو هیأت مدیره شرکت ملی نفتکش ایران سپس با اشاره به برنامه‎ریزی‎های این شرکت برای حضور موثر و قدرتمند در بازارهای بین‎المللی و اروپایی، ادامه داد: تردد کشتی‎های این شرکت به سایر بنادر اروپایی نیز آغاز شده است که از جمله آن می‎توان به از سرگیری تردد کشتی‎های این شرکت به بنادر هلند اشاره کرد.

کیان ارثی افزود: هم اکنون دو فروند از کشتی‎های نفتکش این شرکت در حال عزیمت به بنادر این کشور هستند.

وی با اشاره به استقبال کشورهای اروپایی به از سرگیری تردد ناوگان شرکت ملی نفتکش ایران در بنادر این کشورها افزود: در آینده نزدیک، شاهد اضافه‎شدن کشورهای اروپایی بیشتری به مقاصد بین‎المللی ناوگان نفتکش ایران خواهیم بود.

این شرکت با بهره‎مندی از ناوگانی به ظرفیت ۱۵.۵ میلیون تن‎ که از معتبرترین بیمه، کلاس، پرچم، گواهینامه‌ها و دیگر الزامات بین‎المللی برخوردار است، بزرگترین شرکت کشتیرانی نفتی جهان به شمار می‎رود

ارسال دیدگاه

logo-samandehi