نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 5445 تاریخ انتشار: ۲۹ / ۱۰ / ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۶
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

جلسه شورای اداری شهرستان امیدیه به میزبانی شرکت آغاجاری برگزار شد

در راستای افزایش تعامل و همکاری و به منظور معرفی هرچه بیشتر جایگاه و فعالیت های شرکت در تولید نفت و گاز  و نقش سازنده در ارائه خدمات رسانی در حوزه شهرستان امیدیه برای نخستین بار جلسه شورای اداری شهرستان امیدیه به میزبانی شرکت بهره برداری و نفت و گاز‌ آغاجاری برگزار شد. به گزارش […]

در راستای افزایش تعامل و همکاری و به منظور معرفی هرچه بیشتر جایگاه و فعالیت های شرکت در تولید نفت و گاز  و نقش سازنده در ارائه خدمات رسانی در حوزه شهرستان امیدیه برای نخستین بار جلسه شورای اداری شهرستان امیدیه به میزبانی شرکت بهره برداری و نفت و گاز‌ آغاجاری برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو”، این جلسه در تأسیسات گاز و گازمایع ۱۰۰۰ با حضور مدیرعامل و مدیران این شرکت، فرماندار و امام جمعه شهرهای امیدیه و جایزان، رؤسا و اعضای شورای اداری شهرستان امیدیه برگزار گردید.

در این جلسه مدیرعامل شرکت بهره برداری و نفت و گاز‌ آغاجاری ضمن تسلیت درگذشت آیت اله هاشمی رفسنجانی از برگزاری اولین جلسه شورای اداری شهرستان امیدیه در تأسیسات گاز و گازمایع ابراز خوشنودی نمود و به نقش مهم و حیاتی شرکت در گسترده جغرافیایی ۲۵ هزار کیلومتری در حوزه استان های خوزستان، بوشهر و کهگلویه و بویراحمد اشاره و بیان داشت: کارخانه گاز و گازمایع ۱۰۰۰  در سال ۱۳۶۸ به دست مبارک مرحوم آیت اله هاشمی رفسنجانی افتتاح و راه اندازی گردید.

مهندس ابراهیم پیرامون گفت: این کارخانه دارای اهمیت ویژه ای می باشد به گونه ای که مایعات این کارخانه به پتروشیمی بوعلی در ماهشهر ارسال و پس از فرآیندهای لازم محصولات آن در سطح کشور و حتی کشورهای اروپایی و آسیایی صادر می گردد و از این حیث نقش ارزنده ای در اقتصاد کشور ایفاد می کند.

ابراهیم پیرامون با اشاره به اهمیت و جایگاه شرکت آغاجاری در تولید نفت و گاز کشور اظهار داشت: این شرکت همگام با سیاست های دولت خدمتگزار بر رفع محرومیت زدایی  و با توجه به طرح های عام المنفعه تأکید داشته و تمام هم و غم خود را دراین زمینه به کار خواهد گرفت.

حجت الاسلام و المسلمین علیزاده امام جمعه شهرستان امیدیه نیز ضمن تسلیت به مناسبت ارتحال حضرت آیت اله هاشمی رفسنجانی از میزبانی شرکت آغاجاری تشکر و به اهمیت و جایگاه این شرکت اشاره کرد و ابراز داشت: شرکت آغاجاری نقش موثری در اجرای طرح های عام المنفعه دارد.

صدیفی فرماندار شهرستان امیدیه نیز در این جلسه ضمن عرض تسلیت رحلت آیت اله هاشمی رفسنجانی از میزبانی خوب و شایسته شرکت آغاجاری در برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان امیدیه تشکر و جایگاه و نقش شرکت در ارائه خدمات به حوزه شهری را مثبت و سازنده ارزیابی نمود.

وی از زحمات مدیرعامل و مجموعه کارکنان خدوم شرکت آغاجاری که در افزایش تولید نفت و گاز به صورت شبانه روزی تلاش و کوشش می نمایند قدردانی کرد.

فرماندار شهرستان امیدیه کارخانه گاز و گازمایع ۱۰۰۰را جزء افتخارات کشور برشمرده که در سال ۱۳۶۸ با دستان توانمند متخصصان داخلی و بدست یار دیرین انقلاب و رهبری مرحوم آیت اله هاشمی رفسنجانی به عنوان رئیس جمهور وقت راه اندازی گردید.

در پایان اعضای شورای اداری شهرستان امیدیه از تأسیسات گاز و گازمایع ۱۰۰۰ بازدید و از نزدیک با فعالیت های شبانه روزی همکاران شرکت آشنا شدند

ارسال دیدگاه

logo-samandehi