نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 5424 تاریخ انتشار: ۲۹ / ۱۰ / ۱۳۹۵ - ۹:۰۴
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

به میزبانی شرکت نفت و گاز مسجد سلیمان….همایش هوای پاک در مسجد سلیمان برگزار می شود

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با اعلام این خبر اظهار داشت : این مراسم ساعت ۸ صبح  روز یک شنبه ۳ بهمن در محل سالن آمفی تئاتر مجموعه فرهنگی باشگاه مرکزی و با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزار می شود . به گزارش پایگاه خبری اهوازنو ” ، مهندس قباد ناصری […]

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با اعلام این خبر اظهار داشت : این مراسم ساعت ۸ صبح  روز یک شنبه ۳ بهمن در محل سالن آمفی تئاتر مجموعه فرهنگی باشگاه مرکزی و با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزار می شود .

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو ” ، مهندس قباد ناصری افزود : در این همایش یکی از معاونان سازمان حفاظت محیط زیست کشور –استاندار خوزستان – مدیرکل HSE وزارت نفت – رییس HSE شرکت ملی نفت ایران– مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب – نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی و کارشناسان و فعالان عرصه محیط زیست استان خوزستان حضور دارند .

وی ادامه داد : در راستای اهمیت بخشی به این موضوع و خروج تأسیسات صنعت نفت از مناطق مسکونی و کاهش مقدار آلاینده های ناشی از آن ، قدیمی ترین کارخانه بهره برداری خاورمیانه که بیش از ۸۸ سال به صنعت نفت خدمت کرده از مدار تولید خارج و برای همیشه خاموش می گردد .

ناصری تصریح کرد : در همین روز ایستگاه پمپاژ نفت تمبی که با تلاش و همت متخصصان ایرانی صنعت نفت طراحی و احداث گردیده و مبین توانمندی متخصصان کشورمان در راه اندازی تأسیسات مورد نیاز صنعت نفت بدون وابستگی به تکنولوژی غرب است افتتاح و رسماً وارد خدمت می شود .

گفتنی است شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان قدیمی ترین تولید کننده نفت و گاز کشور و خاورمیانه است که از سال ۱۲۸۷ مقارن با کشف نفت در مسجدسلیمان بیش از ۱۰۸ سال است که در حوزه ی گسترده ای به وسعت ۲۷۰۰۰ کیلومتر مربع فعالیت می نماید .

 

ارسال دیدگاه

logo-samandehi