نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 5415 تاریخ انتشار: ۲۹ / ۱۰ / ۱۳۹۵ - ۰:۰۲
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

با مشارکت پژوهشگاه صنعت نفت همکاری با دانشمندان ایرانی غیرمقیم در حوزه انرژی گسترش می‎یابد

    با هدف بهره‌گیری از ذخایر علمی و انتقال دانش، تجربه و ایده‌های فناورانه به کشور، طرح همکاری با دانشمندان و متخصصان ایرانی غیر مقیم، توسط پژوهشگاه صنعت نفت و با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اجرا می شود. به گزارش  پایگاه خبری اهوازنو “فلور شایق، رئیس فناوری و نوآوری پژوهشگاه صنعت […]

 

  •  
  • با هدف بهره‌گیری از ذخایر علمی و انتقال دانش، تجربه و ایده‌های فناورانه به کشور، طرح همکاری با دانشمندان و متخصصان ایرانی غیر مقیم، توسط پژوهشگاه صنعت نفت و با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اجرا می شود.
  • به گزارش  پایگاه خبری اهوازنو “فلور شایق، رئیس فناوری و نوآوری پژوهشگاه صنعت نفت با بیان این که پژوهشگاه از سال گذشته به عنوان پایگاه متخصصان و دانشمندان غیرمقیم ایرانی همکاری خود را با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری آغاز کرده است، گفت: با اجرای این طرح در مراکز علمی و فناوری برگزیده کشور، فضای مناسبی برای تعامل کارشناسان داخلی با دانش‌آموختگان خارج از کشور چارچوب های مختلف ایجاد شده است.

    وی افزود: در حال حاضر ۴١ پایگاه متشکل از دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی معتبر دولتی و خصوصی به عنوان پایگاه متخصصان و دانشمندان غیر مقیم ایرانی با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری همکاری دارند و افراد فارغ‌التحصیل از ۴٠٠ دانشگاه برتر دنیا بر اساس مرجع رتبه‌بندی QS می‌توانند از طریق سایت BMN.ir دراین طرح شرکت کنند.

    شایق ادامه داد: کارگروهی تخصصی در پژوهشگاه صنعت نفت به منظور بررسی فعالیت‌های علمی و تحقیقاتی افرادی که در حوزه‌های مورد نظر پژوهشگاه ثبت نام کرده‌اند تشکیل شده است.

    وی با اشاره به گذشت حدود یک سال از اجرای این طرح در پژوهشگاه، نتیجه آن را بیش از ٢٠ عنوان همکاری در قالب سخنرانی، دوره‌های پسا دکتری، فرصت مطالعاتی و مشاوره آموزشی حرفه‌ای در سه حوزه بالادستی،‌ پایین دستی و انرژی و محیط زیست عنوان کرد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi