نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 5394 تاریخ انتشار: ۲۸ / ۱۰ / ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۰
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بهره برداری از ۶ پروژه مجتمع آبرسانی روستایی در خوزستان در دهه فجر

 مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خوزستان گفت: ۶ پروژه مجتمع آبرسانی با اعتباری بالغ بر ۴۰۰ میلیارد ریال در دهه مبارک فجربه بهره برداری می رسد . به گزارش پایگاه خبری اهوازنو “درویشعلی کریمی افزود: با اجرای این پروژه های روستایی جمعیتی حدود ۶۸ هزار۲۹۹ نفر از نعمت آب تصفیه شده سالم […]

 مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خوزستان گفت: ۶ پروژه مجتمع آبرسانی با اعتباری بالغ بر ۴۰۰ میلیارد ریال در دهه مبارک فجربه بهره برداری می رسد .

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو “درویشعلی کریمی افزود: با اجرای این پروژه های روستایی جمعیتی حدود ۶۸ هزار۲۹۹ نفر از نعمت آب تصفیه شده سالم و بهداشتی بهره مند می شوند.
وی ادامه داد: در برنامه های شرکت آب و فاضلاب روستایی در مجموع ساخت ۱۴ مجتمع آبرسانی در دراز مدت، در دستور کار است که در مجموع این پروژه ها با عنوان « برش ملی عدالت بنیان کردن اقتصاد و توسعه عدالت اجتماعی » آب شرب سالم ۳۹۶ روستا با جمعیتی بالغ بر ۲۲۲هزار نفر را تامین می کنند.
وی گفت : در این برنامه در سال ۹۵، ۵۹ روستا هدف گذاری شده بود که تاکنون ۷۷ روستا با اجرای این پروژه ها از آب تصفیه سالم بهره مند شده اند .
کریمی ادامه داد: طبق برنامه ریزی ها در سال ۹۶،۷۰ روستا ، سال ۹۷، ۸۵ روستا ، سال ۹۸ ، ۹۵ روستا و سال ۹۹ ، ۸۵ روستا هدف گذاری شده اند که در مجموع ۳۹۶ روستا با اجرای این پروژه ها آبرسانی می شوند.
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی برنامه های بهره برداری از مجتمع های آبرسانی گفت : این شرکت علاوه بر ۱۴ مجتمع آبرسانی یاد شده ، ۱۰ مجتمع روستایی در حاشیه رودخانه دز ، یک مجتمع آبرسانی درشهرستان اهواز،۲۱روستای بهبهان، روستاهای شهیون فاز ۲ دزفول ، آبرسانی به روستا های رامشیر، آبرسانی به روستاهای جفال شادگان ، مجتمع آب رسانی شوش ، مجتمع آب رسانی جنگیه کارون ، آبرسانی به مجتمع روستای عقیلی گتوند ، مجتمع آبرسانی هفتگل ، آبرسانی به روستاهای دزفول و آبرسانی به مجتمع های روستایی بخش غیزانیه ، شهید عباسپور اندیکا ،احمد آباد لالی ، ابوشانگ نصار آبادان را در مجموع با اعتباری بالغ بر ۴۱۴میلیارد و یک صد میلیون ریال در دست کار دارد.
وی به تعویض کنتورهای مصرف روستاها توسط این شرکت اشاره کرد و گفت: در بهار یک هزار و ۳۰۰ فقره ، تابستان یک هزارو ۲۰۰ فقره و در پاییز یک هزارو ۴۰۰ فقره کنتور تعویض شده است.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi