نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 5389 تاریخ انتشار: ۲۸ / ۱۰ / ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۴
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

نماینده مردم آبادان در بازدید از نخستین موزه صنعت نفت “موزه بنزین خانه آبادان” نماد بالندگی آبادان و صنعت نفت است

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی، صبح امروز و پیش از افتتاح رسمی نخستین موزه صنعت نفت کشور از  “موزه بنزین خانه آبادان” بازدید کرد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو “غلامرضا شرفی نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی در بازدید خود که صبح امروز و ساعاتی پیش از افتتاح موزه بنزین خانه آبادان، […]

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی، صبح امروز و پیش از افتتاح رسمی نخستین موزه صنعت نفت کشور از  “موزه بنزین خانه آبادان” بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو “غلامرضا شرفی نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی در بازدید خود که صبح امروز و ساعاتی پیش از افتتاح موزه بنزین خانه آبادان، به عنوان نخستین موزه از طرح موزه های صنعت نفت کشور، انجام گرفت، این موزه را نماد بالندگی آبادان و صنعت نفت خواند.

شرفی با تاکید بر این که موزه های نفت آینه خلاقیت هنرمندانه دست اندرکاران صنعت نفت است، افزود: “این حرکت بسیار پیوسته طبقه بندی و با دقت فراوان انجام شده واز بازدید ان بسیار لذت بردم.”

DSC_1676

وی اضافه کرد: “قطعا این اتفاق تاثیر بسزایی در توسعه گردشگری شهر آبادان خواهد داشت و همکارانی که از سر خلوص نیت و علاقه در پشت صحنه تلاش کرده اند، زحماتشان در این موزه به نمایش گذاشته شده است.”

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که از هیچ کوششی در جهت توسعه این پروزه ملی و بین المللی دریغ نخواهد کرد.

لازم به ذکر است “موزه بنزین خانه آبادان” در محل قدیمی ترین پمپ بنزین کشور، امروز بعد از ظهر با حضور مهندس عباس کاظمی، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی، دکتر طالبیان معاون ریاست سازمان میراث فرهنگی و مسئولان بلند پایه وزارت نفت و مقامات محلی در شهر آبادان افتتاح می شود.

معرفی انواع دستگاه های پمپ بنزین و تاریخچه استفاده از این دستگاه ها در کشور، نمایش یک نمونه پمپ بنزین و خودرو در حال سوختگیری؛ بازسازی فضای یک شعبه نفت قدیمی، مخازن قدیمی پرچی، مجموعه تانکرهای سوخت رسان؛ اسناد و مستندات تاریخی مربوط به توزیع فرآورده های نفتی و … از جمله بخش های تشکیل دهنده موزه بنزین خانه آبادان است.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi