نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 5384 تاریخ انتشار: ۲۸ / ۱۰ / ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۲
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران تاکید کرد: ضرورت اختصاص تسهیلات ویژه رفاهی به نیروهای عملیاتی صنعت نفت

  مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران بر ضرورت برنامه ریزی و ایجاد زمینه های لازم برای بهره مندی کامل کارکنان فعال در تاسیسات نفتی از خدمات ویژه رفاهی تاکید کرد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو “، هوشنگ صیدالی در بازدید از تأسیسات بی بی حکیمه شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران […]

 

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران بر ضرورت برنامه ریزی و ایجاد زمینه های لازم برای بهره مندی کامل کارکنان فعال در تاسیسات نفتی از خدمات ویژه رفاهی تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو “، هوشنگ صیدالی در بازدید از تأسیسات بی بی حکیمه شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران بیان کرد: اگر امروز و پس از دوران سخت تحریم ها این صنعت بزرگ همچنان با اقتدار به کار خود ادامه می دهد، نشان از وجود نیروهای جوان، تحصیل کرده، متعهد و متخصص در کنار نیروهای باتجربه بالاست.

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران ادامه داد: شرکت نفت گچساران یکی از شرکت های تابع مناطق نفتخیز جنوب است که با توجه به قرار گرفتن این شرکت در محدوده جغرافیایی چهار استان، این شرکت را نسبت به دیگر شرکت ها متمایز کرده است.
صیدالی با بیان اینکه شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران به عنوان دومین تولیدکننده نفت خام مناطق نفتخیز جنوب در گستره جغرافیایی چهار استان است خاطرنشان کرد: بهره برداری و راهبری عملیات تولید از میدان‌های پراکنده‌ای چون بی‌بی‌حکیمه، سیاهمکان، رگ سفید ، منصوراباد، نرگسی و کیلورکریم را برعهده کارکنان متعهد صنعت نفت گچساران است.
وی تصریح کرد: وجود تأسیسات این شرکت در نقاط صعب العبور و فاصله آن تا مرکز سبب شده است که در برخی از واحدها، کارکنان به صورت اقماری مشغول کار باشند.
صیدالی افزود: دوری از خانواده، کار در مناطق عملیاتی، اجرای کار سخت، شرایط سخت آب و هوایی در تأسیسات صنعت نفت می طلبد که مدیران این شرکت نگاه ویژه به بحث خدمات رفاهی برای این کارکنان داشته باشند.
وی با بیان اینکه اعتقاد مدیریت نفت بر این است که ارزش گذاری به نیروی انسانی مهمترین عامل توسعه صنعت است، گفت: امیدواریم بتوانیم با کمک هم و تلاش همه کارکنان این صنعت بزرگ، نگاهمان به تحقق اهداف بلند صنعت نفت باشد.
صیدالی ضمن تشکر از زحمات کارکنان اقماری، تاکید کرد: توجه به نیروی انسانی و پیگیری و فراهم کردن امکانان رفاهی مناسب در تأسیسات نفتی باید اولویت اصلی مدیران صنعت نفت گچساران باشد.
مدیرعامل نفت گچساران ، تحقق ۱۰۰ درصدی اهداف این شرکت را یکی از مهمترین دستاوردهای کارکنان عنوان کرد و گفت: ضروری است که با برنامه ریزی کامل زمینه ای فراهم شود تا کارکنان در تأسیسات نفتی از امکانات رفاهی کامل بهره مند شوند و در بیرون نیز تسهیلاتی ویژه به نیروهای عملیاتی داده شود.
مدیرعامل نفت گچساران در ادامه با اشاره به پیگیری‌های مستمر وزیر نفت در راستای بهبود وضع نیروهای قرارداد موقت، گفت: همانگونه که وزیر نفت نیز بیان کردند ایشان به دنبال ساماندهی وضعیت نیروهای قراردادی در صنعت نفت است.
صیدالی در پایان ضمن قدردانی از تلاش‌ها و پیگیری‌های وزیر نفت در راستای برطرف شدن مشکل پاداش بازنشستگان در صنعت نفت، افزود: این نشان از نگاه ویژه ایشان به نیروی انسانی است
ارسال دیدگاه

logo-samandehi