نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 5380 تاریخ انتشار: ۲۸ / ۱۰ / ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۳
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب: مناطق نفتخیز در توسعه مناطق روستایی استان خوزستان مشارکت می کند

  مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب از اهتمام ویژه این شرکت نسبت به توسعه منطقه غیزانیه خبر داد به گزارش پایگاه خبری اهوازنو ” بیژن عالیپور، در حاشیه بازدید استاندار خوزستان از بخش غیزانیه، گفت: با توجه به اینکه منطقه غیزانیه در حوزه جغرافیایی شرکت های بهره برداری نفت و گاز کارون و مارون […]

 

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب از اهتمام ویژه این شرکت نسبت به توسعه منطقه غیزانیه خبر داد

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو ” بیژن عالیپور، در حاشیه بازدید استاندار خوزستان از بخش غیزانیه، گفت: با توجه به اینکه منطقه غیزانیه در حوزه جغرافیایی شرکت های بهره برداری نفت و گاز کارون و مارون قرار دارد، شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب نسبت به توسعه آن اهتمام ویژه دارد.

وی تصریح کرد: در همین راستا و در جلسه ای که با حضور استاندار و جمعی از مدیران نفتی و استانی و با حضور مردم در یکی از روستاهای این منطقه برگزار شد، شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، زیرسازی و آسفالت بخشی از راه های فرعی بین روستاها، تامین لوله های مورد نیاز بخشی از شبکه آب رسانی و پشتیبانی از فعالیت های فرهنگی را بر عهده گرفت.
عالیپور بیان کرد: زیر سازی و آسفالت ۴۰ کیلومتر از راه های روستایی این منطقه، به صورت مشترک توسط استانداری، شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، شرکت ملی حفاری ایران و شرکت پتروشیمی مارون انجام می شود.
وی خاطر نشان کرد: در بخش تامین آب شرب نیز، شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب متعهد شد تا لوله های مورد نیاز شبکه آبرسانی را از روستای صفیره تا غیزانیه تامین کند.
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب گفت: همچنین این شرکت مانند گذشته و در حد توان از فعالیت های فرهنگی در مناطق روستایی مستقر در حوزه جغرافیایی این شرکت حمایت می کند.
ارسال دیدگاه

logo-samandehi