نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 5369 تاریخ انتشار: ۲۷ / ۱۰ / ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۹
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مدیریت فروش نفت در دوران تحریم هوشمندانه عمل کرد

  مدیرعامل شرکت ملی نفت، عملکرد مدیریت امور بین‎الملل این شرکت را در دوران تحریم بسیار هوشمندانه خواند و گفت: امور بین الملل در دوران پس از تحریم‎ها نیز می تواند نقش بزرگی در تسریع روند توسعه داشته باشد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو : علی کاردر امروز (٢٧ دی ماه) در مراسم تودیع محسن […]

 

  • مدیرعامل شرکت ملی نفت، عملکرد مدیریت امور بین‎الملل این شرکت را در دوران تحریم بسیار هوشمندانه خواند و گفت: امور بین الملل در دوران پس از تحریم‎ها نیز می تواند نقش بزرگی در تسریع روند توسعه داشته باشد.
  • به گزارش پایگاه خبری اهوازنو : علی کاردر امروز (٢٧ دی ماه) در مراسم تودیع محسن قمصری، مدیر سابق امور بین الملل شرکت ملی نفت ایران و معارفه سعید خوشرو، مدیر جدید امور بین الملل این شرکت، گفت: مدیریت امور بین‎الملل به عنوان یکی از تأثیرگذارترین مدیریت های شرکت ملی نفت ایران در دوران تحریم های ظالمانه غرب علیه کشورمان بسیار هوشمندانه عمل کرد و ما توانستیم به خوبی از عهده تحریم ها برآییم.

    وی افزود: مجموعه امور بین الملل در همه دوران ها با سختی ها و مشکلات بسیاری مواجه بوده است، به ویژه در دوره اخیر به دلیل مسائل پیرامون تحریم وظیفه سنگینی بر عهده داشت که با تدبیر مدیریت خوب این مجموعه سربلند از آن بیرون آمد.

    کاردر با قدردانی از زحمات محسن قمصری، به سلامت مدیریت امور بین الملل این شرکت اشاره کرد و افزود: محوریت کار مدیریت اموربین الملل سلامت مالی بوده است.

    وی بر ضرورت نهادینه سازی جوانگرایی در مدیریت شرکت ملی نفت ایران تاکید کرد و گفت: مدیریت امور بین الملل در پرورش نیروهای زبده و کارآزموده آنچنان قوی عملکرده است که برای انتخاب مدیر جدید مشکلی وجود نداشت.

    کاردر، حرفه‎ای‎گری و کار استاندارد را از ویژگی های مدیران این مدیریت برشمرد و گفت: نگاه جامع، خلاقیت و نوآوری و بکارگیری نیروهای جوان باید همچنان مد نظر مدیریت جدید امور بین الملل شرکت ملی نفت ایران باشد

 

ارسال دیدگاه

logo-samandehi