نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 5335 تاریخ انتشار: ۲۷ / ۱۰ / ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۳
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

در آستانه افتتاح نخستین موزه از طرح موزه های صنعت نفت ایران تمبر یادبود “موزه بنزین خانه آبادان” انتشار یافت

تمبر یادبود “موزه بنزین خانه آبادان” در آستانه افتتاح نخستین موزه از طرح موزه های صنعت نفت ایران انتشار یافت. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو:  تمبر موزه بنزین خانه آبادان منقش به آرم وزارت نفت، شرکت پالایش و پخش فرآورد های نفتی، با نمایی از پمپ بنزین قدیمی و بازسازی شده آبادان است، که چشم […]

تمبر یادبود

تمبر یادبود “موزه بنزین خانه آبادان” در آستانه افتتاح نخستین موزه از طرح موزه های صنعت نفت ایران انتشار یافت.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو:  تمبر موزه بنزین خانه آبادان منقش به آرم وزارت نفت، شرکت پالایش و پخش فرآورد های نفتی، با نمایی از پمپ بنزین قدیمی و بازسازی شده آبادان است، که چشم اندازی از تاسیسات صنعت نفت را در پس زمینه خود دارد. تاریخ انتشار این تمبر نیز ۲۸ دی ماه ۱۳۹۵ است.

لازم به ذکر است “موزه بنزین خانه آبادان” در محل قدیمی ترین پمپ بنزین کشور، فرداف سه شنبه، ۲۸ دی ماه با حضور مهندس عباس کاظمی، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی، دکتر طالبیان معاون ریاست سازمان میراث فرهنگی و مسئولان بلند پایه وزارت نفت و مقامات محلی در شهر آبادان افتتاح می شود.

معرفی انواع دستگاه های پمپ بنزین و تاریخچه استفاده از این دستگاه ها در کشور، نمایش یک نمونه پمپ بنزین و خودرو در حال سوختگیری؛ بازسازی فضای یک شعبه نفت قدیمی، مخازن قدیمی پرچی، مجموعه تانکرهای سوخت رسان؛ اسناد و مستندات تاریخی مربوط به توزیع فرآورده های نفتی و … از جمله بخش های تشکیل دهنده موزه بنزین خانه آبادان است.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi