نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 5209 تاریخ انتشار: ۲۵ / ۱۰ / ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۵
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

با حکم وزیر نفت انجام شد….تشکیل کارگروه تشخیص عدم مغایرت مصوبات شرکت نفت با مقررات وزارت نفت

  مهندس بیژن زنگنه با صدور احکام جداگانه ای اعضای کارگروه تشخیص عدم مغایرت مصوبات هیئت مدیره شرکت ملی نفت با قوانین، مقررات و سیاست ها و راهبردهای وزارت نفت را منصوب کرد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو : وزیر نفت طی احکامی جداگانه آقایان علی بنی حاتم، تقی ابراهیمی، حسن سلیمانی، دکتر سیدعلی ادیانی، […]

  •  
  • مهندس بیژن زنگنه با صدور احکام جداگانه ای اعضای کارگروه تشخیص عدم مغایرت مصوبات هیئت مدیره شرکت ملی نفت با قوانین، مقررات و سیاست ها و راهبردهای وزارت نفت را منصوب کرد.
  • به گزارش پایگاه خبری اهوازنو : وزیر نفت طی احکامی جداگانه آقایان علی بنی حاتم، تقی ابراهیمی، حسن سلیمانی، دکتر سیدعلی ادیانی، ابراهیم اصغرزاده را به عنوان اعضای کارگروهِ تشخیصِ عدمِ مغایرتِ مصوباتِ هیات مدیره شرکت ملی نفت با قوانین، مقررات و سیاست ها و راهبردهای وزارت نفت تعیین کرد.

    این تصمیم در اجرای تبصره ٣ ماده ۴٠ قانون اساسنامه جدید شرکت ملی نفت ایران (مصوب ٢٣/١/١٣٩۵کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی)، اتخاذ شده که بر پایه آن، “وزیر نفت مکلف شده تا در صورتی که مصوبات هیئت مدیره این شرکت را خلاف قوانین و مقررات، سیاست ها و راهبردهای وزارت نفت تشخیص بدهد، ظرف مدت ١٠ روز پس از دریافت مصوبه هیئت مدیره، مراتب را اعلام تا هیئت مدیره نسبت به اصلاح آن اقدام نماید.”

    در احکام صادره آمده است که کارگروه باید مصوبات هیئت مدیره شرکت ملی نفت ایران ( و نیز ٣ شرکت اصلی دیگر) را با دقت، مورد بررسی قرارداده و نظرات خود را در مهلت مقرر برای تصمیم گیری و اظهار نظر نهایی برای وزیر نفت ارسال نماید. دبیرخانه این کارگروه در اداره کل حسابرسی و امور مجامع وزارت نفت مستقر خواهد بود.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi