نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 5099 تاریخ انتشار: ۲۲ / ۱۰ / ۱۳۹۵ - ۹:۰۷
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی کیش آغاز به کار کرد

  سیزدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی با حضور ۱۸۰ شرکت داخلی و خارجی در جزیره کیش گشایش یافت. به گزارش پایگاه خبری اهواز نو “، سیزدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی عصر دوشنبه، ۲۰ دی ماه ۱۳۹۵ با حضور غلامرضا منوچهری، معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت در امور توسعه و مهندسی، مدیران شرکت های نفت و گاز، […]

 

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی با حضور ۱۸۰ شرکت داخلی و خارجی در جزیره کیش گشایش یافت.

به گزارش پایگاه خبری اهواز نو “، سیزدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی عصر دوشنبه، ۲۰ دی ماه ۱۳۹۵ با حضور غلامرضا منوچهری، معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت در امور توسعه و مهندسی، مدیران شرکت های نفت و گاز، متخصصان و فعالان این حوزه در مرکز نمایشگاه های بین المللی کیش آغاز به کار کرد.

در این نمایشگاه ۱۴۰ شرکت داخلی و ۴۰ نماینده و شرکت خارجی در فضایی به وسعت ۱۸ هزار متر مربع به معرفی فرصت ها و ظرفیت های سرمایه گذاری و سرمایه پذیری و دستاوردهای سازندگان و تولیدکنندگان نفت، گاز، پتروشیمی، آب و برق و انرژی های نو می پردازند .

اتریش، آلمان، آمریکا، اسپانیا، روسیه، ایرلند ،سوئیس، ایتالیا، فرانسه، امارات متحده عربی و عراق از جمله شرکت های خارجی حاضر در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی کیش هستند .

در طول این نمایشگاه چهار روزه فعالان و صاحبنظران این حوزه در محیطی تخصصی به تبادل نظر و اطلاعات می پردازند و شرکت های داخلی و بین المللی محصولات، قابلیت های فنی و نوآوری های خود را به بازدیدکنندگان عرضه کرده و از تعامل با فعالان این صنعت و فرصت های موجود بهره مند می شوند.

معرفی ظرفیت های مختلف کشور در بخش های تولید، بازرگانی وخدمات مربوط به صنعت نفت، گاز و پتروشیمی، آب و برق، معرفی مشکلات و نقاط ضعف موجود در این صنایع ، ایجاد بسترهای مناسب برای ترغیب افراد و واحدهای سرمایه گذار برای سرمایه گذاری ،بهره گیری مناسب از ظرفیت های موجود، ایجاد فضای رقابتی سالم بین تولیدکنندگان از اهداف برگزاری این نمایشگاه است .

آشنایی با محصولات، نوآوری‌ها و ظرفیت‌های موجود، آشنایی بیشتر با نیازهای بازار مصرف ، شناسایی واحدهای برتر تولید، معرفی میزان تاثیر و نقش محصولات در حفظ منابع و سرمایه های کشور و صرفه جویی، ایجاد و یا ارتقاء رویکرد صادرات محصول به سایر کشورها ،استفاده بهینه از منابع داخلی و تلاش در جهت رونق کسب و کار از دیگر اهداف این نمایشگاه است .

وزارت نفت، شرکت ملی نفت ایران، شرکت ملی صنایع پتروشیمی، شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران، شرکت ملی گازایران، شرکت طراحی و مهندسی و تامین قطعات و مواد شیمیایی صنایع پتروشیمی ،انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران، سندیکای صنعت برق ایران ،شرکت مهندسی و توسعه نفت، شرکت مناطق نفت خیز جنوب از جمله حامیان اصلی برگزاری نمایشگاه هستند.

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی کیش تا ۲۳ دی ماه از ساعت ۱۸ تا ۲۲ در مرکز نمایشگاه های بین المللی کیش پذیرای بازدید کنندگان است

ارسال دیدگاه

logo-samandehi