نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 5060 تاریخ انتشار: ۲۱ / ۱۰ / ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۱
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

معاون امور توسعه و مهندسی مدیر عامل شرکت ملی نفت :سردار سازندگی جزئیات حوزه انرژی را با جدیت دنبال می کرد

    معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور توسعه و مهندسی گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی همواره مسائل مربوط به توسعه کشور، به ویژه صنعت نفت، انرژی و آب را با جدیت، علاقه و جزئیات پیگیری می‎کرد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو ” ، غلامرضا منوچهری عصر دوشنبه (٢٠ دی‎ماه) در حاشیه آغاز […]

 

 •  
 • معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور توسعه و مهندسی گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی همواره مسائل مربوط به توسعه کشور، به ویژه صنعت نفت، انرژی و آب را با جدیت، علاقه و جزئیات پیگیری می‎کرد.
 • به گزارش پایگاه خبری اهوازنو ” ، غلامرضا منوچهری عصر دوشنبه (٢٠ دی‎ماه) در حاشیه آغاز به‎کار سیزدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی در کیش در جمع خبرنگاران درباره توجه مرحوم آیت الله علی اکبر هاشمی رفسنجانی به صنعت نفت، عنوان کرد: من از ایشان خاطره زیادی دارم زیرا به طور معمول سالی یکبار به دیدار ایشان می رفتم، پارسال جلسه ای طولانی داشتیم که حدود یک ساعت درباره صنعت نفت، تجهیزات فراساحلی، مخازن نفت و صادرات پرسید.

  وی افزود: به دلیل حضورم در بخش آب، ایشان بسیار عمیق و با جزئیات، همه مسائل بخش انرژی و آب کشور را دنبال می کرد.

  معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت در امور توسعه و مهندسی با بیان این که اگر پروژه ای تاخیر داشت اظهار نگرانی می کرد، گفت: ایشان فکر می کرد که برای همه بخش‎های توسعه ای کشور به ویژه نفت و انرژی و آب باید هدایت، راهبری و پیگیری انجام شود.

  وی افزود: آیت الله هاشمی در ملاقات‎هایی که با وزیران، معاونان و دیگر مسئولان داشتند همیشه این مسائل را به تفصیل و جزئیات دنبال می کرد.

  منوچهری ادامه داد: ایشان در سن ٨٢ سالگی نیز ذهنشان بسیار فعال بود و دلسوزانه مسائل را پیگیری می کرد و سفر اخیر آیت الله هاشمی به جزیره خارک، نشان دهنده علاقه و عشق ایشان به توسعه و سازندگی کشور بود.

  سیزدهمین نمایشگاه بین المللی انرژِی کیش عصر دیروز آغاز به کار کرد و تا روز پنجشنبه (٢٣ دی‎ماه) از ساعت ١٨ تا ٢٢ در مرکز نمایشگاه‎های بین المللی جزیره کیش به کار خود ادامه می دهد.

  در این نمایشگاه ١۴٠ شرکت داخلی و ۴٠ نماینده و شرکت خارجی در فضایی به وسعت ١٨ هزار متر مربع به معرفی فرصت‎ها و ظرفیت‎های سرمایه گذاری و سرمایه‎پذیری و دستاوردهای سازندگان و تولیدکنندگان نفت، گاز، پتروشیمی، آب و برق و انرژی‎های نو می پردازند.

  در این دوره از نمایشگاه، نمایندگان ١٣ کشور حضور دارند.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi