نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 4861 تاریخ انتشار: ۱۸ / ۱۰ / ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۶
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

با مشارکت شرکت خدمات ترابری و پشتیبانی نفت ….مرحله دوم پاکیزه سازی کوی مهدیس اهواز آغاز می شود

مدیر عامل شرکت خدمات ترابری و پشتیبانی نفت گفت : مرحله دوم پاکسازی مناطق کوی مهدیس اهواز از نخاله های ساختمانی با توجه به درخواست استانداری خوزستان و اهتمام مدیر عامل شرکت مناطق نفت خیز جنوب به زودی آغاز می شود . به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” ، مهندس مراد کمالی در جریان بازدید از […]

مدیر عامل شرکت خدمات ترابری و پشتیبانی نفت گفت : مرحله دوم پاکسازی مناطق کوی مهدیس اهواز از نخاله های ساختمانی با توجه به درخواست استانداری خوزستان و اهتمام مدیر عامل شرکت مناطق نفت خیز جنوب به زودی آغاز می شود .

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” ، مهندس مراد کمالی در جریان بازدید از کوی مهدیس اهواز در این باره افزود : در نشست مشترکی که بین استانداری خوزستان و شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب برگزار شد ، کار تسطیح و پاکسازی پنج نقطه ی دیگر از این کوی به شرکت خدمات ترابری و پشتیبانی نفت واگذار گردید .

وی خاطر نشان کرد : در مرحله نخست این پروژه نیز که دو ماه به طول انجامید با اختصاص ۸ دستگاه ماشین آلات سنگین شامل لودر و کامیون که در اختیار شهرداری منطقه ۸ قرار داده شده بود ، مساحتی حدود ۱۵۵۰۰۰ متر مربع خاک برداری ،  خاک ریزی و تسطیح شد .  

مهندس کمالی با اشاره به اینکه ، اقداماتی که تاکنون در این زمینه صورت گرفته با استقبال و رضایت فراوان اهالی کوی مهدیس رو به رو گردیده است ، خاطر نشان کرد ، عمل به مسئولیت های اجتماعی و زیست محیطی از مهم ترین اولویت های شرکت ترابری نفت است .

شرکت خدمات ترابری و پشتیبانی نفت یکی از شرکت های تابعه مناطق نفت خیز جنوب است که راهبری عملیات جا بجایی دکل های حفاری ، حمل و نقل مواد سوختی و لوله های جداری راعهده دار است .

ارسال دیدگاه

logo-samandehi