نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 4743 تاریخ انتشار: ۱۶ / ۱۰ / ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۴
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

دکتر مهدی بخشنده: اظهارات مسعود اسدی کذب محض است

دکتر مهدی بخشنده معاون برنامه ریزی و اقتصاد وزارت جهادکشاورزی ادعای رییس نظام صنفی کشاورزان خوزستان مبنی بر پرداخت ۲۱۰ میلیارد تومان خسارت نکاشت به کشاورزان استان اصفهان از سوی وزارت جهادکشاورزی در برنامه تلویزونی برآیند را کذب محض دانست. مسعود اسدی رییس نظام صنفی کشاورزان خوزستان در برنامه تلویزونی برآیند که سه شنبه هفته […]

دکتر مهدی بخشنده معاون برنامه ریزی و اقتصاد وزارت جهادکشاورزی ادعای رییس نظام صنفی کشاورزان خوزستان مبنی بر پرداخت ۲۱۰ میلیارد تومان خسارت نکاشت به کشاورزان استان اصفهان از سوی وزارت جهادکشاورزی در برنامه تلویزونی برآیند را کذب محض دانست.

مسعود اسدی رییس نظام صنفی کشاورزان خوزستان در برنامه تلویزونی برآیند که سه شنبه هفته جاری به طور زنده از شبکه استانی مرکز خوزستان به روی آنتن رفت مدعی شده بود که نامه ای با امضای استاندار وقت استان خوزستان (دکتر مقتدایی) برای آقای اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور فرستاده شد. در آن نامه از معاون اول رییس جمهور درخواست پرداخت خسارت نکاشت به دلیل کم آبی و ممنوعیت کشت به کشاورزان خوزستان شده بود. به گفته رییس نظام کشاورزی استان خوزستان معاون اول رییس جمهور نامه را جهت بررسی و اعلام نظر به وزیر جهاد کشاورزی ارجاع می دهد.

وزیر جهاد کشاورزی نیز آن را برای بررسی و اقدام به معاونت برنامه ریزی و اقتصاد وزارت جهاد کشاورزی هامش می کند. اسدی در ادامه این برنامه مدعی می شود: دکتر مهدی بخشنده معاون خوزستانی برنامه ریزی و اقتصاد وزارت جهادکشاورزی در حالی با پرداخت خسارت نکاشت به کشاورزان خوزستانی موافقت نمی کند که موافقت هیات دولت را برای پرداخت ۲۱۰ میلیارد تومان خسارت نکاشت به کشاورزان اصفهانی بدست می آورد!

اسدی دورو گو

(در تصاویر بالا مسعود اسدی با کاپشن موسوم به کاپشن احمدی نژادی در سمت چپ تصویر دیده می شود)

دکتر مهدی بخشنده معاون برنامه ریزی و اقتصاد وزارت جهادکشاورزی در پاسخ به اظهارات مسعود اسدی رییس نظام صنفی کشاورزان خوزستان در جوابیه ای گفته است: اظهارت آقای مسعود اسدی رییس نظام صنفی کشاورزان خوزستان در برنامه زنده برآیند صداوسیمای مرکز خوزستان کذب محض و عاری از واقعیت می باشد.

معاون وزیر جهادکشاورزی در این جوابیه یادآور می شود: به هیچ عنوان نه وزارت جهاد کشاورزی و نه شخص بنده ( معاونت برنامه ریزی و اقتصاد جهادکشاورزی ) در سه سال گذشته برای هیچ استانی تحت عنوان (نه کاشت) به هیات دولت و سازمان برنامه و بودجه پیشنهاد پرداخت خسارت نداده ایم.

معاون برنامه ریزی و اقتصاد وزارت جهادکشاورزی تصریح کرد: وزارت جهاد کشاورزی در این مورد مسئولیت قانونی ندارد و اگر در جایی به هر دلیلی وزارت نیرو نتواند حق آبه قانونی کشاورزان را تامین کند و یا آن را به بخش دیگری مانند صنعت یا شرب اختصاص دهد طبق بند ج ماده ۴۴ قانون توزیع عادلانه آب وزارت نیرو بایستی از طریق ستاد بحران مستقر در وزارت کشور تقاضای تامین خسارت نماید.

دکتر بخشنده تاکید کرد: در مورد استان اصفهان نیز چه در گذشته وچه در سال جاری پیشنهادی برای پرداخت نکاشت از طرف وزارت جهاد کشاورزی صورت نگرفته است و ستاد بحران وزارت کشور در هنگام مواجه با حوادث غیر مترقبه با دریافت پیشنهاد از طرف استانداری ها و در تعامل با سازمان مدیریت و برنامه ریزی پیشنهاداتی را به هیات دولت خواهد داد.

معاون وزیر جهادکشاورزی یادآورشد: اگر هر کسی یا دستگاهی سندی و ادله ای دارد که اینجانب یا وزارت جهاد کشاورزی پیشنهاد پرداخت نه کاشت برای استانی داشته ایم ارائه کند تا سیه روی شود هر که در او غش باشد.

معاون برنامه ریزی و اقتصاد وزارت جهادکشاورزی یادآور شد: جای تاسف است صداوسیمای مرکز استان خوزستان بدون هیچ گونه پرسش یا تماسی با اینجانب (بدلیل اینکه نام بنده در آن برنامه زنده آورده شد) وقت زنده برنامه خود را در اختیار کسانی قرار دهد که غرض ورزانه علیه وزارت جهاد کشاورزی و بخش کشاورزی که با فضل و عنایت الهی و تلاش گسترده کشاورزان با دستیابی به رشد ۲۰ درصدی تولید کشاورزی طی ۳ سال گذشته که به تایید همگان از جمله مقام معظم رهبری، رییس محترم جمهور و سایر آحاد کشور قرار گرفته است و عملکرد این وزارتخانه مورد تقدیر قرار گرفته است.

معاون وزیر جهادکشاورزی به اجرای طرح ۵۵۰ هزار هکتاری پس از قریب ۲۰ سال توقف در دولت تدبیر و امید اشاره می کند و می گوید: یکی از اقدامات ماندگار دولت تدبیر و امید در خوزستان اجرای طرح ۵۵۰ هزار هکتاری به جای مانده از سال های گذشته می باشد. زیرسوال بردن دستاوردها و خدمان دولت و وزارت جهادکشاورزی در رسانه ملی بدور از انصاف و نشر اکاذیب محسوب می شود. .بدیهی است در صورت عدم پخش تکذیبه وزارت جهادکشاورزی در برنامه یاد شده (برآیند) به طریق قانونی از طریق معاونت حقوقی وزارت چهادکشاورزی اقدام لازم بعمل خواهد آمد.
لازم بذکر است مسعود اسدی که قبل از انتخابات مجلس خودرا حامی کارون می نامید و اقدام به انتشار شوهای تبلیغاتی فراوان نموده بود! اما بعد از رد صلاحیت در انتخابات ماههاست که هیچ خبری از دفاع ایشان از کارون و انتقال آب …به گوش نمی رسد و گویا تمام آن شعارها شویی تبلیغاتی و جهت کسب آرای عمومی مردم اهواز بوده است
بهرحال این روزها موقع انتخابات شورا است و در خوزستان ظاهرا باز هم آب سربالا رفته است…و صدای صوت انکرالاصوات…..در دستگاه ابوعطا به گوش می رسد

ارسال دیدگاه

logo-samandehi