نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 4693 تاریخ انتشار: ۱۵ / ۱۰ / ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۰
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اقتدار گازی ایران با تلاش شبانه روزی کارکنان صنعت نفت …..ایران در بهترین شرایط پالایش گاز قرار دارد

  فرآورش گاز در پالایشگاه‌های مجتمع گاز پارس جنوبی با انجام فعالیت‌ها و اقدامهای بسیار خوبی که در حال انجام است، هم اکنون در بهترین شرایط پالایشی قرار دارد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو :غلامرضا بهمن نیا با بیان این مطلب اظهار کرد: با تلاش شبانه روزی مدیران و کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی انجام […]

 

  • فرآورش گاز در پالایشگاه‌های مجتمع گاز پارس جنوبی با انجام فعالیت‌ها و اقدامهای بسیار خوبی که در حال انجام است، هم اکنون در بهترین شرایط پالایشی قرار دارد.
  • به گزارش پایگاه خبری اهوازنو :غلامرضا بهمن نیا با بیان این مطلب اظهار کرد: با تلاش شبانه روزی مدیران و کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی انجام عملیات فرآورش و تولید پایدار، مستمر و ایمن  گاز در حال انجام است.

    وی گفت: با انجام عملیات دریافت گاز از خط پنجم و انتقال گاز به فاز ١٩ پارس جنوبی و تغییری که در اتصال خوراک فازهای ٢٠ و ٢١ به فازهای ١٧ و ١٨ انجام شده است و تغییرات گسترده‌ای که در دیگر پالایشگاه‌های مجتمع گاز پارس جنوبی انجام شده است، افزایش گاز با تمام توان در حال تولید است.

    مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران تصریح کرد: این اقدام‌ها همه نشان از چابکی و کارآمدی سازمان در برخورد با مسائل، مشکلات و چالش‌های تولید گاز در کشور است

 

ارسال دیدگاه

logo-samandehi