نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 4588 تاریخ انتشار: ۱۴ / ۱۰ / ۱۳۹۵ - ۸:۵۹
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

با موافقت شورای اقتصاد…..برداشت از مخازن نفت و گاز کشور توسعه می یابد

  شورای اقتصاد با طرح‌های سرمایه‌ای از جمله توسعه برداشت از مخازن نفت و گاز کشور و مطالعه و اجرای طراحی پایه توسعه جامع مکران از محل منابع داخلی شرکت ملی نفت ایران موافقت کرد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو :(MOP)در این نشست که به ریاست اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهوری برگزار شد، بیژن […]

 

شورای اقتصاد با طرح‌های سرمایه‌ای از جمله توسعه برداشت از مخازن نفت و گاز کشور و مطالعه و اجرای طراحی پایه توسعه جامع مکران از محل منابع داخلی شرکت ملی نفت ایران موافقت کرد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو :(MOP)در این نشست که به ریاست اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهوری برگزار شد، بیژن زنگنه، وزیر نفت درخواست این وزارتخانه را مبنی بر سرمایه گذاری برای ۲ طرح سرمایه‌ای شامل توسعه برداشت از مخازن نفت و گاز کشور و مطالعه و اجرای طراحی پایه توسعه جامع مکران از محل منابع داخلی شرکت ملی نفت ایران را مطرح کرد که پس از بیان توجیهات فنی و اقتصادی و نیز ارائه گزارشی از مشخصات عمومی طرح‌های مذکور، شورای اقتصاد با این درخواست‌ها موافقت کرد.

در این جلسه وزرای امور اقتصادی و دارایی، نیرو، نفت، صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، معاون رئیس جمهوری در امور اجرایی، معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری، رئیس کل بانک مرکزی و رئیس اتاق بازرگانی ایران حضور داشتند.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi