نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 4583 تاریخ انتشار: ۱۳ / ۱۰ / ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۷
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

طرح ایجاد فیبر نوری در منطقه نفتی دارخوین اجرا شد

  طرح ایجاد فیبر نوری در منطقه نفتی دارخوین و اتصال آن با حلقه سراسری فیبرنوری کشور با موفقیت به پایان رسید. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو “علیرضا مرادی، سرپرست فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت نفت و گاز اروندان با تایید این خبر گفت: با کوشش کارکنان فناوری اطلاعات و ارتباطات و همکاری واحد‌های سازمانی مستقر […]

 

طرح ایجاد فیبر نوری در منطقه نفتی دارخوین و اتصال آن با حلقه سراسری فیبرنوری کشور با موفقیت به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو “علیرضا مرادی، سرپرست فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت نفت و گاز اروندان با تایید این خبر گفت: با کوشش کارکنان فناوری اطلاعات و ارتباطات و همکاری واحد‌های سازمانی مستقر در منطقه عملیاتی دارخوین، طرح ایجاد ارتباط فیبر ‌نوری منطقه نفتی دارخوین و اتصال آن با حلقه سراسری فیبر نوری کشور با موفقیت به پایان رسید.

مرادی افزود: هدف از اجرای خط فیبرنوری دارخوین با طول ۲۵ کیلومتر و در مدت زمان دو ماه، اتصال زیرساخت حیاتی تاسیسات منطقه نفتی دارخوین به عنوان مهم‎ترین منطقه استراتژیک سازمان به کلیه مناطق تحت پوشش شرکت نفت و گاز اروندان بوده است.

وی با بیان اینکه پیشتر برای برقراری ارتباطات مابین مناطق عملیاتی شرکت نفت و گاز اروندان از لینک‎های رادیویی استفاده می‌شد، گفت: این طرح در راستای ارتقاء سطح کیفی و کمی خدمات حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان و با هدف دستیابی به استانداردهای مدیریت وای فا شرکت ملی نفت ایران انجام گرفته است.

مرادی ضمن اشاره به جایگاه و نقش موثر شرکت نفت و گاز اروندان در توسعه منطقه، بهبود زیرساخت های اساسی ارتباطات و افزایش رضایتمندی کارکنان زحمتکش سازمان را از مهمترین دلایل اجرای طرح مذکور دانستند

ارسال دیدگاه

logo-samandehi