نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 4550 تاریخ انتشار: ۱۳ / ۱۰ / ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۲
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

با هدف حضور در مناقصات قراردادهای بالادستی نفت وگاز …..۲۹ شرکت اکتشاف و تولید نفت و گاز خارجی تعیین صلاحیت شدند

  شرکت ملی نفت ایران از میان شرکت های متقاضی حضور در مناقصات بالادستی نفت و گاز، ۲۹ شرکت اکتشاف و تولید نفت و گاز خارجی را تعیین صلاحیت کرد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو :شرکت ملی نفت ایران در نظر دارد برای تعدادی از پروژه های اکتشاف و تولید نفت و گاز ایران، طی […]

 

شرکت ملی نفت ایران از میان شرکت های متقاضی حضور در مناقصات بالادستی نفت و گاز، ۲۹ شرکت اکتشاف و تولید نفت و گاز خارجی را تعیین صلاحیت کرد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو :شرکت ملی نفت ایران در نظر دارد برای تعدادی از پروژه های اکتشاف و تولید نفت و گاز ایران، طی چند دوره مناقصه برگزار کند از این رو از شرکت های اکتشاف و تولید (E&P) خارجی معتبر و واجد شرایط دعوت به عمل آورد تا در فرآیند ارزیابی صلاحیت شرکت کنند.

گفتنی است که اسناد ارزیابی صلاحیت و اطلاعات مرتبط مانند شیوه‌ها، معیار و رویه‌های ارزیابی نیز از روز دوشنبه ۲۶ مهر ماه ۱۳۹۵ (۱۷ اکتبر ۲۰۱۶) در تارنمای رسمی شرکت ملی نفت ایران www.nioc.ir قرار گرفت بر این است متقاضیان می بایست یک نسخه از مدارک مورد نیاز و اطلاعات مرتبط با آن را به همراه فایل‌های الکترونیکی تا ۱۴ آذرماه ۱۳۹۵( ۴ دسامبر ۲۰۱۶) ارسال می کردند.
شرکت های اکتشاف و تولید خارجی در ادامه اعلام حضور خود در مناقصات بالادستی، مدارک خود را به سامانه ای که از سوی مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت ملی نفت ایران طراحی و بر روی وبسایت رسمی این شرکت بارگذاری شده بود، ارسال کردند. در ضمن شرکت های خارجی در طول این مدت سوال های خود را از طریق آدرس پست الکترونیکی مطرح و شرکت ملی نفت ایران در اسرع وقت پاسخگو بود.

بر اساس این گزارش، دبیرخانه مناقصات قراردادهای بالادستی نفت و گاز پس از دریافت اطلاعات شرکت های خارجی متقاضی و ارزیابی مدارک و مستندات، اسامی ۲۹ شرکت تعیین صلاحیت شده خارجی را اعلام کرده است.

در میان شرکت های تعیین صلاحیت شده خارجی، نام شرکت های معتبری از کشورهای آلمان، فرانسه، ایتالیا، نروژ، مالزی، روسیه، اتریش، تایلند، ژاپن، لهستان، هلند، انگلیس، اسپانیا، چین و … به چشم می خورد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi