نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 4461 تاریخ انتشار: ۱۲ / ۱۰ / ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۹
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تعیین تکلیف چگونگی به کارگیری پیمانکاران و نیروهای بومی در پروژه های نفتی به کمیسیون تلفیق ارجاع شد

نمایندگان مردم در خانه ملت موافقت کردند تا بند مربوط به کارگیری پیمانکاران و نیروهای بومی در پروژه های نفتی برای بررسی بیشتر به کمیسیون تلفیق ارجاع شود. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو: ، نمایندگان در نشست امروز مجلس در جریان بررسی گزارش کمیسیون تلفیق در رابطه با لایحه برنامه ششم توسعه کل کشور با […]

تعیین تکلیف چکونگی به کارگیری پیمانکاران و نیروهای بومی در پروژه های نفتی به کمیسیون تلفیق ارجاع شد

نمایندگان مردم در خانه ملت موافقت کردند تا بند مربوط به کارگیری پیمانکاران و نیروهای بومی در پروژه های نفتی برای بررسی بیشتر به کمیسیون تلفیق ارجاع شود.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو: ، نمایندگان در نشست امروز مجلس در جریان بررسی گزارش کمیسیون تلفیق در رابطه با لایحه برنامه ششم توسعه کل کشور با ارجاع ماده ۵۸ این لایحه به کمیسیون تلفیق برای بررسی بیشتر موافقت کردند.

این ماده در مورد نحوه به کارگیری پیمانکاران و نیروهای بومی در پروژه‌های نفتی بود که رئیس مجلس با استفاده از اختیارات خود بدون رأی گیری از نمایندگان ماده ۵۸ لایحه مذکور را جهت بررسی بیشتر به کمیسیون تلفیق ارجاع داد.

در ماده ۵۸ این لایحه آمده بود: وزارت نفت و سازمان انرژی اتمی مکلفند ضمن اولویت قائل شدن به شرکت‌ها و پیمانکاران بومی در شرایط مساوی، در پیمانهای منعقد شده با شرکت‌ها و پیمانکاران فعال در حوزه‌های نفت‌خیز و گازخیز کشور و پروژه‌های استخراج نفت، گاز و نیروگاههای اتمی، اولویت به‌کارگیری نیروهای بومی در شرایط مساوی و مشابه را درج و برحسن اجرای آن نظارت کنند

ارسال دیدگاه

logo-samandehi