نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 4435 تاریخ انتشار: ۱۲ / ۱۰ / ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۳
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

انتصاب مهندس عالی پور به عنوان عضو شورای توسعه صنایع تکمیلی نفت وگاز خوزستان

باحکم دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان مهندس بیژن عالی پور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب به عنوان عضو شورای توسعه صنایع تکمیلی نفت، گاز و پتروشیمی استان(شهرک صنعتی انرژی) منصوب شد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو “، در این حکم آمده است: نظر به این که استان خوزستان دارای زیرساخت های مناسب در […]

باحکم دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان مهندس بیژن عالی پور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب به عنوان عضو شورای توسعه صنایع تکمیلی نفت، گاز و پتروشیمی استان(شهرک صنعتی انرژی) منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو “، در این حکم آمده است: نظر به این که استان خوزستان دارای زیرساخت های مناسب در بخش نفت، گاز و پتروشیمی می باشد لازم است در سال اقتصاد مقاومتی و لزوم توجه به پتانسیل های منطقه ای، توسعه صنایع وابسته به این بخش به عنوان یکی از محورهای توسعه صنعتی استان مدنظر قرار گیرد، لذا با تشکیل شورای توسعه صنایع تکمیلی نفت، گاز و پتروشیمی استان(شهرک صنعتی انرژی) جناب عالی را به عنوان عضو این شورا منصوب می نمایم.

 پایگاه خبری” اهوازنو ” این انتصاب شایسته را به مجموعه ی مناطق نفتخیز جنوب و شورای توسعه صنایع تکمیلی نفت وگاز خوزستان تبریک عرض نموده و برای مدیر توانمند وشایسته ی مناطق نفتخیز جنوب آرزوی توفیق وسربلندی می نماییم. 

ارسال دیدگاه

logo-samandehi