نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 4199 تاریخ انتشار: ۰۶ / ۱۰ / ۱۳۹۵ - ۸:۴۴
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کارکنان سختکوش ملی حفاری در ۹ ماه امسال موفق شدند….عملیات حفاری وتکمیل ۱۵۲ حلقه چاه های نفت و گاز در مناطق خشکی و دریایی

  با تلاش شبانه روزی کارکنان سختکوش شرکت ملی حفاری ایران عملیات حفاری و تکمیل ۱۵۲ حلقه چاه های نفت و گاز در ۹ ماه امسال در مناطق خشکی و دریایی کشور محقق شد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو  “معاون مدیرعامل شرکت در عملیات حفاری در این باره اظهار کرد: تعداد چاه های حفر شده […]

 

با تلاش شبانه روزی کارکنان سختکوش شرکت ملی حفاری ایران عملیات حفاری و تکمیل ۱۵۲ حلقه چاه های نفت و گاز در ۹ ماه امسال در مناطق خشکی و دریایی کشور محقق شد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو  “معاون مدیرعامل شرکت در عملیات حفاری در این باره اظهار کرد: تعداد چاه های حفر شده در این مدت در مقایسه با دوره مشابه سال قبل ۱۸ حلقه افزایش دارد.

حمیدرضا خوشایند افزود: از این چاه ها ۵۴ حلقه توسعه ای توصیفی، دو حلقه اکتشافی و ۹۶ حلقه تعمیری تکمیلی  بوده است که شمار چاه های تعمیری در قیاس با پارسال ۳۱ حلقه بیشتر می باشد.

وی گفت: از مجموع چاه های حفر شده ۸۷ حلقه در گستره عملیاتی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، ۴۳ حلقه در حوزه فعالیت شرکت مهندسی و توسعه نفت، ۹ حلقه در شرکت نفت فلات قاره، پنج حلقه در حوزه شرکت نفت مناطق مرکزی، یک حلقه به سفارش مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران و هفت حلقه در قالب پروژه بوده است.

خوشایند متراژ حفاری از ابتدای فروردین تا پایان آذرماه سال جاری را  ۲۳۰ هزار و ۷۹۸ متر عنوان کرد و افزود: در مدت پیش گفته حفاری ۳۸ حلقه چاه به مدت ۶۰۰ روز جلوتر از برنامه به اتمام رسید که از نظر اقتصادی ارزش بالایی دارد.

معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران با اشاره به اینکه ناوگان حفاری شرکت ۷۵ دستگاه حفاری فوق سنگین، سنگین و سبک خشکی و دریایی در اختیار دارد، اظهار کرد: در سال جاری یک دستگاه حفاری خشکی به شمار دکل های حفاری شرکت افزوده شد و در همین حال دو دستگاه خشکی ودریایی بازسازی و سه دستگاه مراحل تعمیرات دوره ای (اورهال) را در سایت بازسازی شرکت پشت سر می گذارد.

وی با تبریک سی و هفتمین سالگرد تاسیس شرکت ملی حفاری ایران، گفت: این شرکت در حدود چهار دهه فعالیت حفر چهار هزار و ۱۷۸ حلقه جاه های نفت و گاز با متراژ  بیش از هشت میلیون و ۸۰۰ هزار متر را در کارنامه خود دارد که نشانگر عزم جزم تلاشگران این عرصه در پاسخگویی به موقع به نیازهای صنعت نفت کشور است.

 

ارسال دیدگاه

logo-samandehi