نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 4172 تاریخ انتشار: ۰۵ / ۱۰ / ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۲
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مراسم معارفه پنج مدیر و رییس جدید در شرکت ملی پخش برگزار شد

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با ابلاغ حکم هایی، محسن معانی را به سمت رییس امور حقوقی، علیرضا رجب پور مدیر صادرات، ناصر آزادگان رییس کمیسیون مناقصات، داود عربعلی رییس بازرسی و فاطمه کاهی را به عنوان رییس روابط عمومی شرکت ملی پخش منصوب کرد. پس از انتصاب های جدیدی که […]

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با ابلاغ حکم هایی، محسن معانی را به سمت رییس امور حقوقی، علیرضا رجب پور مدیر صادرات، ناصر آزادگان رییس کمیسیون مناقصات، داود عربعلی رییس بازرسی و فاطمه کاهی را به عنوان رییس روابط عمومی شرکت ملی پخش منصوب کرد.

پس از انتصاب های جدیدی که در شرکت ملی پخش روی داد، مراسم معارفه منصوبین در سالن هیئت مدیره شرکت ملی پخش برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری اهوازنو : در این مراسم مدیرعامل ضمن تبریک و آرزوی توفیق برای مدیران و روسای جدید، اظهار امیدواری کرد : با تغییر ساختار چه در بخش برنامه ها و اهداف و انتصاب های جدید، بتوانیم بیش از پیش، مسیر را برای رسیدن به چشم انداز مطلوب هموار سازیم.
منصور ریاحی ضمن قدردانی از زحمات وکیل زاده و محمد رضا مظلومی در زمان تصدی سمت مدیریت صادرات، گفت : امید است با توجه به سیاست های شرکت ملی پالایش و پخش، بحث صادرات را بهتر دنبال کنیم و افق کشور و افق مجموعه وزارت با مازاد عرضه فراورده های نفتی و صادرات آن مشخص خواهد شد.
ریاحی به وارد مدار شدن پالایشگاه ستاره خلیج فارس اشاره کرد و افزود : امید است بتوانیم از این ظرفیت بزرگی که در کشور حادث شده بهره لازم را ببریم ضمن اینکه از ظرفیت پارس جنوبی ( گاز و سوخت مایع ) نیز استفاده کنیم و این برگ زرین دیگری بر افتخارات شرکت ملی پخش و وزارت نفت است.
این مقام مسوول پس از تبریک به رییس جدید بازرسی ( داود عربعلی ) اظهار داشت : کسانی که مسوولیت مجموعه بازرسی را به عهده می گیرند دارای سعه صدر و تجزیه و تحلیل سازمان هستند که خوشبختانه تا کنون این مهم تحقق یافته و انتظار می رود با برنامه هایی که ارایه می دهند بحث های پیشگیری و تکریم افراد نیز بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
ریاحی در ادامه از مجموعه کمیسیون مناقصات به عنوان امنا و صلحای شرکت نام برد و برای رییس جدید کمیسیون مناقصات نیز آرزوی توفیق در سمت جدید را کرد .
وی خواستار توجه بیش از پیش به امور حقوقی و قراردادهایی که منعقد می شود، شد و گفت : با توجه به اینکه این قراردادها بار مالی سنگینی برای مجموعه شرکت دارد، باید با توجه به دلسوزی ها و حساسیت ها شاهد این باشیم که هیچ آسیبی به مجموعه شرکت وارد نشود و اطمینان خاطر داشته باشیم که پس از تصویب قراردادها با آرامش خاطر بتواینم اهداف سازمان را متحول کنیم.
او در ادامه با تاکید بر اینکه مجموعه کارهای که در وزارت نفت انجام می شود خروجی آن در مجموعه شرکت ملی پخش متجلی است، به جایگاه مهم روابط عمومی در شرکت اشاره و برای رییس جدید روابط عمومی و مجموعه کارکنان آن ارزوی موفقیت کرد.
وی تصریح کرد : نقش روابط عمومی در ارتباط با ذی نفعان نقش بسیار عظیمی است و اگر بتواندجایگاه روابط عمومی را در جایگاه شایسته و بایسته خودش حفظ کند به موفقیت های بزرگی دست خواهد یافت.
مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی بیان کرد : روابط عمومی قطعا یک نقش ضربه گیر را برای سازمان خواهد داشت مسوولیت بسیار سنگینی در رضایت ذی نفعان داخلی و بیرونی خواهد داشت که امید است با پشتکار و سعه صدری که وجود دارد، کارهای بزرگی با توجه به استراتژیک ها و اهداف جدید در روابط عمومی انجام شود.
وی تاکید کرد : باید روابط عمومی ها از حالت سنتی خارج شود و نگاه نوین و استفاده از روابط عمومی الکترونیک و فضاهای مجازی موجود در جهت رضایت، پاسخگویی و شناسایی ذی نفعان تلاش کند.
منصور ریاحی در پایان با اشاره به تلاش مجموعه روابط عمومی  و کسب رتبه های متعدد که در سال های اخیر در سطح استانی، ملی و صنعت نفت به روابط عمومی اهدا شده، از رییس پیشین و مجموعه کارکنان روابط عمومی تقدیر و تشکر کرد.

تودیع و معارفه جمعی از ریاست های پخش951006 5
تودیع و معارفه جمعی از ریاست های پخش951006 4
تودیع و معارفه جمعی از ریاست های پخش951006 3
تودیع و معارفه جمعی از ریاست های پخش951006 2
تودیع و معارفه جمعی از ریاست های پخش951006 1

ارسال دیدگاه

logo-samandehi