نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 4166 تاریخ انتشار: ۰۵ / ۱۰ / ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۷
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مسئول نظارت بر درمان و اعتبار بخشی مدیریت HSEو فوریت های پزشکی ملی حفاری…تجهیز فوریت های پزشکی ملی حفاری به سامانه مکانیزه روز آمد

  مسئول نظارت بر درمان و اعتبار بخشی مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست و فوریت های پزشکی شرکت ملی حفاری ایران از تجهیز این بخش به سامانه مکانیزه آنلاین خبر داد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو ” خانم پریسا قاسمی در توضیح بیشتر در این باره گفت: این طرح که همزمان با سالروز تاسیس […]

 

مسئول نظارت بر درمان و اعتبار بخشی مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست و فوریت های پزشکی شرکت ملی حفاری ایران از تجهیز این بخش به سامانه مکانیزه آنلاین خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو ” خانم پریسا قاسمی در توضیح بیشتر در این باره گفت: این طرح که همزمان با سالروز تاسیس شرکت رونمایی شد، بر اساس تاکید مستمر مدیریت ارشد شرکت در راستای ارتقای  سطح کمی و کیفی خدمات این بخش، اجرا شده است.

وی افزود: در این ارتباط مدیریت HSE و فوریت های پزشکی با پیگیری های موثر، زمینه شتاب بخشی در اجرای این مهم را در سطح مراکز درمانی مستقر در موقعیت های عملیاتی و حوزه ستادی شرکت فراهم آورد.

قاسمی اظهار کرد: این  طرح در گام نخست به صورت آزمایشی در مراکز درمانی ستادی و دو دستگاه حفاری خشکی به اجرا در آمده و تعمیم آن به تمامی بخش های عملیاتی، پشتیبانی و ستادی در دستور کار قرار دارد.

مسئول نظارت بر درمان و اعتبار بخشی مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست و فوریت های پزشکی شرکت توضیح داد: اجرای این طرح موجب کنترل و نظارت بیشتر از نظر کمی و کیفی و شتاب بخشی در ارائه  خدمات رسانی مناسب و به موقع به جامعه هدف می شود.

وی گفت: مدیریت مناسب و تخصصی در زمینه دارو، تجهیزات پزشکی و ارزیابی عملکرد پزشکان در مراکز درمانی دستگاه های حفاری به صورت روزانه از مزیت های شاخص اجرای این طرح است.

قاسمی همچنین کاهش هزینه های درمانی، استفاده بهینه و کنترل مصرف دارو و تجهیزات پزشکی را از دیگر شاخص های  اجرای طرح مکانیزه آنلاین سیستم های خدمات پزشکی شرکت برشمرد.

وی با اشاره به همکاری های مستمر واحد انفورماتیک  مدیریت ایمنی و مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت در تحقق و اجرایی شدن این طرح، افزود: هم اکنون در بیشتر مراکز فوریت های پزشکی، تخصصی و درمانی در کشورهای مختلف از جمله ایران، پذیرش و شناسایی افراد بیمار به منظور پیگیری روند درمانی آنها به صورت موثر و کارآمد از طریق بکارگیری سیستم های پیشرفته هوشمند صورت می پذیرد.

مسئول نظارت بر درمان و اعتبار بخشی مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست و فوریت های پزشکی شرکت اظهار کرد: با توجه به نوع فعالیت ملی حفاری و لزوم اهتمام ویژه به سلامت کارکنان به خصوص همکارانی که در موقعیت های حادثه خیز عملیاتی مشغول خدمت هستند، کاربست آخرین شیوه های علمی، تخصصی و فنی در این راستا از اهمیت بسزایی برخوردار است.

مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه

logo-samandehi