نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 4111 تاریخ انتشار: ۰۴ / ۱۰ / ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۴
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مناطق نفتخیز جنوب به عنوان سازمان برتر در زمینه کاهش مصرف برق معرفی شد

  به گزارش پایگاه خبری اهوازنو: ،به این منظور لوح و تندیس یادبود شرکت توزیع نیروی برق اهواز برای کاهش ۱۷.۵۴ درصدی مصرف برق در ۶ ماه نخست سال ۱۳۹۵ نسبت به مدت مشابه سال قبل، به شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب اهدا شد. شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب به منظور مدیریت انرژی و […]

 


به گزارش پایگاه خبری اهوازنو: ،به این منظور لوح و تندیس یادبود شرکت توزیع نیروی برق اهواز برای کاهش ۱۷.۵۴ درصدی مصرف برق در ۶ ماه نخست سال ۱۳۹۵ نسبت به مدت مشابه سال قبل، به شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب اهدا شد.

شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب به منظور مدیریت انرژی و جلوگیری از اتلاف و هدر رفت انرژی، پروژه های متعددی را در سطح حوزه عملیاتی خود اجرا می کند که منجر به کاهش مصرف شده است.

از جمله این پروژه ها، امکان سنجی تدوین و اجرای سند راهبردی به کار گیری مناسب انرژی های تجدید پذیر و فناوری های نوین در شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و ممیزی جامع انرژی شرکت های بهره برداری نفت و گاز کارون، گچساران، مسجد سلیمان و آغاجاری است.

براساس این گزارش، شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب به عنوان بزرگترین شرکت وابسته به شرکت ملی نفت ایران با تکیه به توان علمی و اجرایی صنعتگران ایرانی، وظیفه برنامه ریزی و توسعه میادین نفت وگاز و تولید و توسعه بهینه ده ها میدان نفتی و گازی کشور در پهنه ی چهار استان براساس اصول علمی و کاربرد روش ها و فناوری های روزآمد را متقبل شده است.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi