نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 4105 تاریخ انتشار: ۰۴ / ۱۰ / ۱۳۹۵ - ۸:۵۳
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بازدید نایب رئیس مجلس شورای اسلامی از چهاردهمین نمایشگاه تخصصی حفاری

  نایب رئیس مجلس شورای اسلامی  در سومین روز از برگزاری چهاردهمین نمایشگاه تخصصی صنعت حفاری در اهواز، از این رویداد اقتصادی بازدید کرد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو :در جریان این بازدید، سازندگان و صنعتگران ضمن ارائه توضیحات فنی در خصوص تولیدات و توانمندی ها، دیدگاه های خود را درباره حمایت از ساخت داخل […]

 

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی  در سومین روز از برگزاری چهاردهمین نمایشگاه تخصصی صنعت حفاری در اهواز، از این رویداد اقتصادی بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو :در جریان این بازدید، سازندگان و صنعتگران ضمن ارائه توضیحات فنی در خصوص تولیدات و توانمندی ها، دیدگاه های خود را درباره حمایت از ساخت داخل بیان داشتند.

مسعود پزشکیان پیش از حضور در نمایشگاه در نشست با مدیرعامل، معاونان و مدیران ارشد شرکت در ساختمان مرکزی در جریان توانمندی ها و فعالیت های  این شرکت قرار گرفت.

وی در ادامه از دستگاه حفاری ۲۳ فتح در منطقه نفتی اهواز بازدید به عمل آورد  و با توضیحات متخصصان و کارشناسان مستقر بر روی این دکل، با روند حفر یک چاه نفت و گاز آشنا شد.

چهاردهمین نمایشگاه تخصصی صنعت حفاری همزمان با اول دی ماه سالروز تاسیس شرکت ملی حفاری ایران در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان خوزستان در اهواز گشایش یافت.

در این نمایشگاه ۱۶۰ شرکت سازنده قطعات و تجهیزات صنعت حفاری، شرکت های دانش بنیان و  مراکز علمی و پژوهشی آخرین تولیدات صنعتی و دستیافته های پژوهشی خود را به نمایش گذاشتند.

این نمایشگاه روز شنبه (چهارم دی ماه) به کار خود پایان داد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi