نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 4089 تاریخ انتشار: ۰۳ / ۱۰ / ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۰
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

قاسم ساعدی نماینده دشت آزادگان: استاندار خوزستان باید به مدیریت ضعیف محیط زیست خوزستان پایان دهد

  به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” قاسم ساعدی نماینده دشت آزادگان : فاتحه محیط زیست خوزستان را با این مدیریت ضعیف خوانده ام/ شبکه خوزستان مجال مناظره با مسئولان را نمی دهد. و ایشان در ادامه گفتگو فرمودند: 👈آقای لاهیجان زاده چه پاسخی دارد برای میلیون‌ها مترمکعب آبی که به‌طرف عراق سرازیر شد در حالیکه […]

 

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” قاسم ساعدی نماینده دشت آزادگان : فاتحه محیط زیست خوزستان را با این مدیریت ضعیف خوانده ام/ شبکه خوزستان مجال مناظره با مسئولان را نمی دهد.

و ایشان در ادامه گفتگو فرمودند:

👈آقای لاهیجان زاده چه پاسخی دارد برای میلیون‌ها مترمکعب آبی که به‌طرف عراق سرازیر شد در حالیکه ما برای تأمین آب هورالعظیم با مسئولان کشوری این‌همه کلنجار می‌رویم.

👈مدیرکل محیط زیست خوزستان به‌دوراز واقعیت حرف‌های مدیرکل محیط زیست کشور را در مورد آبگیری هورالعظیم تکرار می‌کند عدم کنترل، نظارت و اهتمام وی موجب جاری شدن آب هور به سمت عراق شد.

👈دیدم یک روز او به هور آمده و عکس یادگاری می‌گیرد به او گفتم اگر تو مدیر محیط زیست خوزستان هستی باید فاتحه محیط زیست استان را خواند.

👈حساس‌ترین نهاد امروز در کشور محیط زیست است خصوصاً در خوزستان که این‌همه آلودگی و مشکلات محیط زیستی وجود دارد شرکت و صنایع بزرگ در خوزستان حتی فیلتر کنترل آلودگی نصب نکرده‌اند ولی محیط زیست خوزستان با آنها با اغماض برخورد می‌کند و در این باره سکوت کرده است.

👈اگر استاندار خوزستان می‌خواهد صادقانه به خوزستان کمک کند به این‌گونه مدیریت‌ها باید پایان دهد مدیران این‌چنینی به درد خوزستان و مردم محرومش نمی‌خورد.

👈از مدیرکل صداوسیمای استان خوزستان خواستم که مناظره‌ای بین بنده و مدیرکل محیط زیست خوزستان در شبکه استانی خوزستان برگزار کند اما متأسفانه مجال نمی‌دهند و این به‌دوراز شأن رسانه ملی است که به نمایندگان مردم فرصت صحبت کردن نمی دهد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi