نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 4076 تاریخ انتشار: ۰۳ / ۱۰ / ۱۳۹۵ - ۸:۳۵
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

در چهاردهمین نمایشگاه تخصصی صنعت حفاری محقق شد….امضای پنج تفاهمنامه همکاری میان ملی حفاری و مراکز علمی پژوهشی کشور

  همزمان با چهاردهمین نمایشگاه تخصصی صنعت حفاری، پنج  تفاهمنامه همکاری میان شرکت ملی حفاری ایران و  مراکز علمی پژوهشی کشور امضاء شد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو ”  معاون مدیریت پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت ملی حفاری ایران در این زمینه اظهار کرد: این تفاهمنامه ها بر محور همکاری های علمی و پژوهشی […]

 

همزمان با چهاردهمین نمایشگاه تخصصی صنعت حفاری، پنج  تفاهمنامه همکاری میان شرکت ملی حفاری ایران و  مراکز علمی پژوهشی کشور امضاء شد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو ”  معاون مدیریت پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت ملی حفاری ایران در این زمینه اظهار کرد: این تفاهمنامه ها بر محور همکاری های علمی و پژوهشی تمرکز دارد.

مهدی مهران افزود:  تفاهمنامه های مذکور میان این شرکت و دانشگاه صنعت نفت، پارک علم و فناوری خوزستان، دانشگاه صنعتی امیرکبیر، منطقه ویژه فناوری انرژی خوزستان و  سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی مبادله شده است.

وی با بیان اینکه سه مورد از این تفاهمنامه ها مربوط به ادامه همکاری است که با توجه به پایان زمان آنها و رضایتمندی طرفین از دستاوردها و نتایج حاصله مجددا مورد تمدید قرار گرفت، افزود: شرکت ملی حفاری ایران در سال های اخیر با دانشگاه صنعت نفت، دانشگاه صنعتی امیرکبیر و  پارک علم و فناوری خوزستان در مجموع  ۵۶ قرارداد پژوهشی و ۳۷ قرارداد خرید و تعمیرات با حجم بیش از ۴۵۷ میلیارد ریال داشته است.

مهران در پیوند با این مطلب به برگزاری همایش های مشترک، حمایت از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی و بازدیدهای علمی اشاره کرد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi