نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 4034 تاریخ انتشار: ۰۲ / ۱۰ / ۱۳۹۵ - ۸:۴۴
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

در آیین سی و هفتمین سالگرد تاسیس شرکت ملی حفاری ایران …واحدها و دستگاه های نمونه شرکت تقدیر شدند

  در آیین سی و هفتمین سالگرد تاسیس شرکت ملی حفاری ایران از ۱۸ واحد فنی مهندسی، دستگاه حفاری، پروژه، گروه جابجایی و اردوگاه نمونه تقدیر به عمل آمد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو :در این آیین رئیس و تعدادی از اعضای کمیسیون انرژی مجلس، مشاور وزیر نفت، مدیرعامل شرکت و تعدادی از مسئولان استان […]

 

در آیین سی و هفتمین سالگرد تاسیس شرکت ملی حفاری ایران از ۱۸ واحد فنی مهندسی، دستگاه حفاری، پروژه، گروه جابجایی و اردوگاه نمونه تقدیر به عمل آمد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو :در این آیین رئیس و تعدادی از اعضای کمیسیون انرژی مجلس، مشاور وزیر نفت،

مدیرعامل شرکت و تعدادی از مسئولان استان حضور داشتند.

 در ارزیابی های مهندسی براساس شاخص های عملیاتی، فنی، ایمنی، کار براساس برنامه های پیش بینی شده و راندمان کار، کارکنان مستقر در دستگاه های حفاری ۳۳، ۹۳، ۸۲ و ۴۰ فتح و دستگاه حفاری دریایی شهید مدرس مورد تشویق قرار گرفتند.

در بخش فنی و مهندسی، اداره حفاری زیر فشار تعادل مخزن، اداره مهندسی و برنامه ریزی تعمیرات، اداره خدمات و انگیزش چاه، اداره شبکه زیر ساخت مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات و اداره مطالعات و بررسی های فنی خدمات ویژه حفاری، تقدیر شدند.

 با توجه به حضور موفق شرکت ملی حفاری ایران در پروژه های کلید در دست و کار براساس برنامه های پیش بینی شده از آقایان منوچهر اسدی و نصرالله عباسی مدیران پروژه حفاری در میدان های نفتی آزادگان و یاران جنوبی تجلیل به عمل آمد.

 همچنین از کارکنان اردوگاه های دکل های حفاری ۷۱، ۶۹ و ۸۹ فتح به دلیل ارائه خدمات با کیفیت و رضایتمندی کارکنان مستقر در دستگاه های حفاری تقدیر شد.

در بحث جابجایی دکل های حفاری نیز براساس شاخص های سرعت، دقت و  ایمنی در انتقال دکل ها از یک منطقه به منطقه دیگر، گروه جابجایی فجر ۵ تقدیر شد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi