نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 4008 تاریخ انتشار: ۰۱ / ۱۰ / ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۴
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز: شرکت ملی حفاری ایران یک نهاد انقلاب و نماد عزت و استقلال کشور است

  نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز گفت: شرکت ملی حفاری ایران به عنوان نخستین نهاد اقتصادی مولود انقلاب اسلامی، نماد عزت و استقلال کشور است . به گزارش پایگاه خبری اهوازنو به نقل از  روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران، آیت‌الله سید محمد علی موسوی ‌جزایری در آیین بزرگداشت سالروز […]

 

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز گفت: شرکت ملی حفاری ایران به عنوان نخستین نهاد اقتصادی مولود انقلاب اسلامی، نماد عزت و استقلال کشور است .

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو به نقل از  روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران، آیت‌الله سید محمد علی موسوی ‌جزایری در آیین بزرگداشت سالروز تاسیس شرکت ملی حفاری ایران در اهواز افزود: قبل از انقلاب، مجموعه ای از شرکت ‌های خارجی در صنعت حفاری در کشور فعال بودند که با پیروزی انقلاب کار خود را متوقف و از کشور خارج شدند که متعاقب آن به فرمان امام خمینی (ره)، شرکت ملی حفاری ایران تاسیس و کارکنان ایرانی که در آن شرکت ها کار می کردند در این شرکت مشغول به کار شدند.

وی اظهار کرد: این نیروها با توکل به خدا برای اجرای فرمان امام (ره)، کمر همت بستند و بیش از آنکه بازوان خود را به کار گیرند، مغزهای خود را به کار گرفتند و این شرکت نوپا را وارد عرصه عملیاتی حفاری چاه های نفت و گاز کردند.

آیت الله موسوی جزایری گفت: در بیش از سه دهه مجموعه حفاری توسعه و تعمیق یافته و توانسته است نقش ارزشمندی در پاسخگویی به نیازهای صنعت نفت کشور و ایجاد فرصت های شغلی ایفا نماید.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان  افزود: تاسیس شرکت ملی حفاری منبع برکت برای کشور بوده و مورد عنایت رهبر معظم انقلاب قرار دارد.

وی با اشاره به حمایت شرکت ملی حفاری ایران از سازندگان و صنعتگران داخلی که در راستای سیاست های اقتصادی مقاومتی صورت می گیرد، اظهار کرد: با هم افزایی میان متخصصان این شرکت و سازندگان در سال های اخیر جهش چشمگیری در طراحی و ساخت قطعات و تجهیزات کاربردی صنعت نفت و حفاری ایجاد شده است.

امام جمعه اهواز در ادامه از نمایندگان استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی خواست تا در راستای اقتصاد مقاومتی از شرکت ملی حفاری ایران حمایت نمایند زیرا این مجموعه به جد به دنبال بومی سازی و ساخت قطعات در داخل کشور و استان است و به نوعی می‌توان آن را نماد اقتصاد مقاومتی در کشور معرفی کرد

مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه

logo-samandehi