نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 3789 تاریخ انتشار: ۲۳ / ۰۹ / ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۰
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

شهردار اهواز: وزارت کشور به بهبود وضعیت خدمات رسانی اهواز توجه ویژه داشته باشد

شهردار اهواز گفت: آسیب‌های بسیاری در جنگ تحمیلی به شهر اهواز وارد شده است و انتظار داریم که وزارت کشور در خصوص بهبود وضعیت خدمات‌رسانی در اهواز توجه ویژه‌ای به شهرداری داشته باشد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو”، سیدخلف موسوی در مراسم بهره‌برداری از ۶۰ دستگاه اتوبوس بازسازی‌شده ناوگان اتوبوس‌رانی شهری اهواز، با اشاره به […]

3.10.85.cities-1.jpg

شهردار اهواز گفت: آسیب‌های بسیاری در جنگ تحمیلی به شهر اهواز وارد شده است و انتظار داریم که وزارت کشور در خصوص بهبود وضعیت خدمات‌رسانی در اهواز توجه ویژه‌ای به شهرداری داشته باشد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو”، سیدخلف موسوی در مراسم بهره‌برداری از ۶۰ دستگاه اتوبوس بازسازی‌شده ناوگان اتوبوس‌رانی شهری اهواز، با اشاره به وضعیت حمل و نقل اهواز اشاره کرد:‌ متاسفانه وضعیت حمل و نقل در اهواز رضایت‌بخش نیست و وزارت کشور نیز به دلیل محدودیت اعتباری، خرید اتوبوس به طور متمرکز را متوقف کرده است.

وی افزود: پیش از این، شهرداری‌ها ۱۷٫۵ درصد هزینه خرید اتوبوس‌ها را پرداخت می‌کردند و بقیه هزینه نیز از سوی دولت پرداخت می‌شد اما این نوع خرید دیگر متوقف شده است.

شهردار اهواز با اشاره به بازسازی ۶۰ دستگاه اتوبوس جهت به کارگیری در ناوگان شهری تصریح کرد:‌ با تدبیری که انجام شد طرح بازسازی اتوبوس‌ها عملیاتی شده است؛ طبق تفاهم با وزارت کشور ۱۰۰ اتوبوس در اهواز بازسازی خواهند شد که تاکنون ۶۰ اتوبوس بازسازی شده و ۴۰ اتوبوس دیگر نیز تا پایان سال بازسازی خواهد شد.

موسوی ادامه داد: ‌همچنین طبق توافق با وزارت کشور، ۱۰۰ اتوبوس خریداری خواهد شد که به همین دلیل بازدیدی از این شرکت ساخت اتوبوس نیز داشته‌ایم.

وی بیان کرد:‌ نمی‌خواهیم جامعه را طبقاتی کنیم اما قشر ضعیف جامعه شایسته دریافت خدمات مطلوب هستند.

شهردار اهواز با بیان این‌که خوزستان از دیگر استان‌های کشور چندین سال عقب مانده است، عنوان کرد:‌ اهواز دارای مشکلات بسیاری است و در جنگ تحمیلی آسیب‌های بسیاری به این شهر وارد شده است و انتظار داریم که وزارت کشور در خصوص بهبود وضعیت خدمات‌رسانی به اهواز توجه ویژه‌ای به شهرداری داشته باشد.

امروز ۶۰ اتوبوس بازسازی‌شده سازمان اتوبوس‌رانی شهرداری اهواز با حضور معاون توسعه سازمان شهرداری‌های کشور به بهره‌برداری رسیدند و مجددا در ناوگان شهری مورد استفاده قرار گرفتند. این اتوبوس‌ها بر اساس تفاهم‌نامه وزارت کشور و شهرداری اهواز بازسازی شده و طبق این تفاهم‌نامه تا پایان امسال ۴۰ اتوبوس دیگر نیز بازسازی خواهند شد

ارسال دیدگاه

logo-samandehi