نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 3741 تاریخ انتشار: ۲۱ / ۰۹ / ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۲
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مدیر عامل شرکت ملی نفت تاکید کرد:ضرورت دستیابی به استانداردهای بین المللی/روی مبانی و اصول شرکت ملی نفت ایستادگی می کنیم

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران ضمن تاکید بر ضرورت دستیابی به استانداردهای بین‎المللی، تاکید کرد: در مسیر پیشرفت صنعت نفت تعاملات بین المللی می تواند به سرعت شکل بگیرد و در این راه نیاز به رفتارهای حرفه ای و پایبندی به مبانی حرفه ای احساس می شود. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو به نقل از […]

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران ضمن تاکید بر ضرورت دستیابی به استانداردهای بین‎المللی، تاکید کرد: در مسیر پیشرفت صنعت نفت تعاملات بین المللی می تواند به سرعت شکل بگیرد و در این راه نیاز به رفتارهای حرفه ای و پایبندی به مبانی حرفه ای احساس می شود.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو به نقل از  NIOC، علی کاردر در مراسم معارفه مدیران جدید برنامه ریزی تلفیقی و امور مالی شرکت ملی نفت ایران که (یکشنبه، ۲۱ آذرماه) برگزار شد، ضمن ابراز امیدواری به استمرار برگزاری چنین آیین‎هایی برای گرامیداشت تلاش‎های بازنشستگان صنعت نفت، از زحمات مدیران سابق برنامه ریزی تلفیقی و امور مالی شرکت ملی نفت ایران قدردانی کرد.

وی گردهمایی مدیران ارشد شرکت ملی نفت را فرصت مناسبی برای ترسیم دوباره نقشه راه این شرکت دانست و بیان کرد:  شرکت ملی نفت سال‎های سختی را سپری می کند اما با همت همه کارکنان و تقویت وجدان کاری و ایجاد پیوند قوی میان کارکنان و صنعت نفت، این دوران به خوبی سپری خواهد شد.

کاردر بر لزوم انتقال وابستگی و علاقه میان کارکنان و صنعت نفت به نسل جدید تاکید کرد و افزود: مدیران و کارکنان صنعت نفت باید کار خود را مقدس بدانند و در سنگر تولید ۴ میلیون بشکه‎ای نفت ایران پایداری کرده و از حاشیه‎ها دوری کنند.

وی با اشاره به جایگاه بالای ایران در اوپک، بیان کرد: با تلاش های وزیر نفت، ایران هم اکنون جایگاه بالایی در اوپک دارد اما ما به این جایگاه قانع نیستیم و برای موفقیت‎های بیشتر صنعت نفت تلاش خواهیم کرد.

معاون وزیر نفت ایستادگی روی اصول را بسیار مهم دانست و گفت: به هیچ وجه به سمت مسائل حاشیه ای نخواهیم رفت و روی مبانی و اصول شرکت ملی نفت ایران ایستادگی می کنیم تا بتوانیم از منافع ملی کشورمان دفاع کنیم.

کاردر در ادامه افزود: منافع ملی در تعاملات شکل می گیرند، با این وجود در مواردی مانند دوران تحریم هم صنعت نفت ایران توانسته بود توانمندی های خود را ثابت کند، اما باید تلاش کنیم از دوران پساتحریم به خوبی استفاده کنیم و تولید خود را به حداکثر برسانیم.

وی با تاکید بر اهمیت بالای حرفه ای گری در صنعت نفت، اظهار کرد: باید تلاش کنیم به استانداردهای بین المللی برسیم و به حرفه ای گرایی در صنعت نفت توجه ویژه ای داشته باشیم.

بر اساس این گزارش، آیین تودیع عبدالمحمد دلپریش و قدیر موحدزاده مدیران سابق برنامه ریزی تلفیقی و امور مالی شرکت ملی نفت ایران و همچنین معارفه کریم زبیدی و محمود بیلکار به عنوان مدیران برنامه ریزی تلفیقی و امور مالی شرکت ملی نفت ایران در سالن کنفرانس شهید بهشتی در ساختمان اصلی وزارت نفت برگزار شد.  در پایان این نشست مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به پاس سال ها خدمت صادقانه هدیه و لوح تقدیری به مدیران سابق این دو مدیریت اهدا کرد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi