نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 3732 تاریخ انتشار: ۲۱ / ۰۹ / ۱۳۹۵ - ۱:۰۱
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بازگشایی تنها جایگاه عرضه سوخت در مسیر جاده سردشت دزفول

پس از ۲ ماه تعطیلی ، فعالیت تنها جایگاه عرضه سوخت در مسیر جاده سردشت و شهیون دزفول از سر گرفته شد.  به گزارش پایگاه خبری اهواز نو “رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خوزستان  گفت:این جایگاه عرضه بنزین که بعد از بوستان دولت دزفول و در ابتدای جاده سردشت […]

پس از ۲ ماه تعطیلی ، فعالیت تنها جایگاه عرضه سوخت در مسیر جاده سردشت و شهیون دزفول از سر گرفته شد.

به گزارش پایگاه خبری اهواز نو “رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خوزستان  گفت:این جایگاه عرضه بنزین که بعد از بوستان دولت دزفول و در ابتدای جاده سردشت واقع است از اوایل مهرماه امسال برای توسعه ، تعمیر و زیباسازی تعطیل شد.
سیداسد میرعالی هزینه صرف شده برای توسعه ، تعمیر و نوسازی این جایگاه اختصاصی را ۳،۶ میلیارد ریال از سوی بخش خصوصی با نظارت شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خوزستان عنوان کرد و افزود:با اضافه شدن ۳ تلمبه ۲ نازله به این جایگاه عرضه بنزین تعداد تلمبه های آن به هفت عدد و تعداد نازل های آن به ۱۴ نازل افزایش یافت ضمن اینکه یکدستگاه تلمبه در این جایگاه به سوختگیری موتورسیکلت ها اختصاص یافت.
میرعالی افزود:علاوه بر زیباسازی و افزایش زیربنای این جایگاه و نیز ساخت ۲ محل نمازخانه برادران و خواهران ، یکدستگاه ژنراتور نیز برای تامین برق اضطراری در طرح توسعه این جایگاه تامین شد.
وی اظهار کرد: با اجرای این طرح درجه جایگاه اختصاصی احمدی
به درجه یک ارتقاء یافت.
تعطیلی ۲ ماهه تنها جایگاه عرضه بنزین در ابتدای جاده سردشت ، شهیون دزفول موجب رونق بازار عرضه بنزین در بشکه از سوی عده ای کاسب در این مسیر شده بود.
از ۱۶ جایگاه عرضه سوخت در شهرستان دزفول یک جایگاه در حال حاضر غیر فعال است.
استان خوزستان ۲ شرکت ملی پخش فراورده های نفتی اهواز و آبادان دارد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi