نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 3728 تاریخ انتشار: ۲۱ / ۰۹ / ۱۳۹۵ - ۰:۳۹
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

عرضه بنزین در جایگاه مرکزی گتوند از سر گرفته شد

به گزارش پایگاه خبری اهواز نو” رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده ای نفتی منطقه اهواز گفت :عرضه سوخت بنزین در جایگاه اختصاصی مرکز شهرستان گتوند از سر گرفته شد.  عرضه بنزین آلوده در یکی از جایگاه های شهر گتوند در ظهر روز جمعه موجب خاموش شدن خودروهایی که از این جایگاه سوخت […]

به گزارش پایگاه خبری اهواز نو” رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده ای نفتی منطقه اهواز گفت :عرضه سوخت بنزین در جایگاه اختصاصی مرکز شهرستان گتوند از سر گرفته شد.

عرضه بنزین آلوده در یکی از جایگاه های شهر گتوند در ظهر روز جمعه موجب خاموش شدن خودروهایی که از این جایگاه سوخت گیری کرده بودند شد.
در پی بروز این مشکل ،‌عرضه بنزین در این جایگاه از ظهر روز جمعه متوقف شد.
سیداسد میرعالی شامگاه شنبه  با اعلام این خبر افزود: اقدام لازم برای راه اندازی مجدد محل عرضه سوخت بنزین در تنها جایگاه اختصاصی در مرکز شهرستان گتوند صورت گرفت.
وی افزود:در پی اعتراض برخی رانندگان مبنی برآلوده بودن بنزین عرضه شده در این جایگاه ، واحد کیفیت شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی اهواز وارد عمل شده و با رفع مشکل ، عرضه سوخت در این جایگاه از عصر روز شنبه از سر گرفته شد.
وی با بیان اینکه علت این مشکل همچنان در دست بررسی است افزود: بعد از رفع آلودگی و شستشوی مخازن و لاین ها و همچنین چک کردن سوخت ، مخازن این جایگاه مجددا سوخت گیری شده و شهروندان می توانند با خیال راحت و اطمینان کامل نسبت به سوختگیری از این جایگاه اقدام نمایند.
جایگاه های سوخت شهرستان گتوند و دیگر شهرستانهای شمال استان خوزستان تحت پوشش شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه اهواز قرار دارند.
شهرستان ۷۴هزار نفری گتوند در شمال استان خوزستان سه جایگاه سوخت بنزین ،نفت و گاز و یک جایگاه سوخت سی ان جی فعال دارد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi