نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 3476 تاریخ انتشار: ۱۰ / ۰۹ / ۱۳۹۵ - ۹:۴۵
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گزارش تامل برانگیز صداوسیما ازپیروزی بزرگ نفتی ایران

🔴 گزارش تامل بر انگیز صداوسیما از پیروزی بزرگ نفتی ایران! «رسانه ملی» در اقدامی عجیب، به سادگی از کنار خبر پیروزی برجام نفتی ای ایران آن هم پس از دو سال سنگ اندازی همه جانبه عربستان گذشت. شبکه خبر به جای پوشش مستقیم نشست اوپک به پخش مستقیم جلسه «شورای امنیت درباره سوریه» پرداخت […]

🔴 گزارش تامل بر انگیز صداوسیما از پیروزی بزرگ نفتی ایران!

«رسانه ملی» در اقدامی عجیب، به سادگی از کنار خبر پیروزی برجام نفتی ای ایران آن هم پس از دو سال سنگ اندازی همه جانبه عربستان گذشت.

شبکه خبر به جای پوشش مستقیم نشست اوپک به پخش مستقیم جلسه «شورای امنیت درباره سوریه» پرداخت و بخش خبری بیست‌وسی به خبری کوتاه از نشست اوپک آن هم بعد از اعلام ۵ خبر اکتفا کرد.

شاید صداوسیما، اخبار و گزارشات خود را برای شکست ایران در مذاکرات امروز، تنظیم کرده بود.

در این ۳ سال تولید نفت ایران از ۲/۵ به ۳/۸ میلیون بشکه افزایش و صادرات نفتی از ۱ میلیون به ۲/۵ میلیون بشکه در روز افزایش داشته است. این چند ماه هم وزارت نفت از حق خود کوتاه نیامد و با تدام فشار بر عربستان، باعث کاهش ۵۰۰ هزار بشکه‌ای تولید نفت عربستان شد. این پیروزی بزرگ ایران در رویارویی نفتی بر عربستان، به مذاق تندروها و رسانه میلی خوش نیامده چون منتظر شکست زنگنه بودند تا با تمام قوا به وی حمله کنند. (منبع: انعکاس نو)

ارسال دیدگاه

logo-samandehi