نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 3469 تاریخ انتشار: ۱۰ / ۰۹ / ۱۳۹۵ - ۷:۲۹
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مهندس عالی پور:ترابری ستون فقرات تولید است

به استقبال ۲۶ آذر روز ملی حمل و نقل؛ مهندس عالی پور: ترابری ستون فقرات تولید است نشست هم اندیشی مدیران شرکت خدمات ترابری و پشتیبانی نفت با مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری اهواز نو”مهندس عالی پور در این نشست با تاکید بر نقش راهبردی ترابری در […]

به استقبال ۲۶ آذر روز ملی حمل و نقل؛

مهندس عالی پور: ترابری ستون فقرات تولید است

نشست هم اندیشی مدیران شرکت خدمات ترابری و پشتیبانی نفت با مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اهواز نو”مهندس عالی پور در این نشست با تاکید بر نقش راهبردی ترابری در پشتیبانی و تحقق اهداف تولید گفت: ترابری ستون فقرات تولید است.

وی با مروری بر تاریخچه تحول حمل و نقل نفت در صد و ۸ سال گذشته، تصریح کرد: ترابری نفت هیچگاه به معنای گاراژداری نبوده است بلکه مجموعه ای از فعالیت های کاملا تخصصی و تکنیکی را شامل می شده که تولید نفت بدون وجود و حضور آن ها ناممکن بوده است.

مهندس عالی پور با تأکید بر ضرورت تقدیر از تلاش بی شایبه و زحمات شبانه روزی کارکنان ترابری مناطق نفتخیزجنوب، از مسولان برگزاری آیین بزرگداشت روز حمل و نقل بویژه روابط عمومی خواست برنامه بزرگداشت این روز و قدردانی از زحمات تلاشگران عرصه حمل و نقل به گونه ای برگزار شود که افراد شاغل در این بخش  تأثیر آن را حس نموده و انگیزه و علاقه آنان به این شغل حساس و کلیدی دوچندان شود.

در بخشی از این نشست مدیرعامل شرکت ترابری و پشتیبانی نفت نیز با برشمردن کلیات همایش بزرگداشت روز ملی صنعت حمل و نقل یاد آور شد: نفت به سبب پیشگامی در ایجاد نخستین ناوگان تمام عیار ترابری در ایران، و نیز به دلیل اهمیت و جایگاه حمل و نقل در تولید و انتقال نفت، همه ساله بزرگداشت این روز را با شکوه هرچه تمام برگزار می کند.

مهندس مراد کمالی افزود: همایش روز ملی صنعت حمل و نقل امسال ۲۳ آذر با حضور کارشناسان، مدیران و فعالان صنعت حمل و نقل و ترابری نفت، ذی نفعان و مدیران شرکت های خدمات گیرنده، در شهرک نفت اهواز برگزار می شود.

وی اظهار امیدواری کرد که در این آیین از برگزیدگان و نفرات برتر ترابری تجلیل به عمل آید.

 در ادامه این نشست هریک از مدیران و روسای مختلف ترابری نفت گزارشی از وضعیت کمی و کیفی خودروها، ماشین آلات ،تجهیزات و پیشرفت های تکنیکی و تخصصی این شرکت در راستای ارائه ایمن خدمات حمل و نقل و انجام فعالیت های مرتبط با پشتیبانی حفاری، تولید و انتقال نفت و خدمات تخصصی مرتبط با خطوط لوله را برشمردند

 

ارسال دیدگاه

logo-samandehi