نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 3433 تاریخ انتشار: ۰۹ / ۰۹ / ۱۳۹۵ - ۸:۵۹
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

به مناسبت تشییع شهدای حله درخوزستان؛ بیانیه سخنگوی وزارت امور خارجه

سخنگوی وزارت امور خارجه به مناسبت تشییع شهدای فاجعه تروریستی حله در خوزستان، بیانیه‌ای صادر کرد.   به گزارش پایگاه خبری اهوازنو”در این بیانیه آمده است: حامیان، آمران و عاملان تروریسم بیدادگر و افسارگسیخته کنونی بدانند اینگونه اقدامات بی‌خردانه و کینه‌ورزی‌ها، فرجامی برای این خون‌آشامان نخواهد داشت. بهرام قاسمی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای فاجعه حلّه […]

سخنگوی وزارت امور خارجه به مناسبت تشییع شهدای فاجعه تروریستی حله در خوزستان، بیانیه‌ای صادر کرد.

  به گزارش پایگاه خبری اهوازنو”در این بیانیه آمده است: حامیان، آمران و عاملان تروریسم بیدادگر و افسارگسیخته کنونی بدانند اینگونه اقدامات بی‌خردانه و کینه‌ورزی‌ها، فرجامی برای این خون‌آشامان نخواهد داشت.

بهرام قاسمی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای فاجعه حلّه عراق که منجر به شهادت ده‌ها تن از زائران اربعین حسینی (ع)، بویژه تعداد کثیری از هموطنان خوزستانی شد، ضمن عرض تسلیت مجدد به ملت ایران، مردم غیور خوزستان و تمامی بازماندگان قربانیان این جنایت هولناک ، تصریح کرد: تروریسم تکفیری در ادامه تلاش‌های ننگین و ضد بشری خود، این‌بار زائران اربعین را بی‌رحمانه آماج حمله شوم و دهشتناک خود قرار دادند و با پذیرش بی‌شرمانه مسئولیت این جنایت خونین، عزم دولت و تمامی آحاد ملت ایران را برای مبارزه‌ای مستمر و بی‌امان با این بداندیشان منحط و درمان‌ناپذیر مصمم‌تر از پیش خواهند دید.

سخنگوی وزارت امور خارجه در بخش دیگری از بیانیه خود تاکید کرد: حامیان، آمران و عاملان تروریسم بیدادگر و افسارگسیخته کنونی به خوبی می‌دانند که با هوشیاری تمامی ملت‌های بیدار منطقه سرنوشت شومی در انتظار آنان خواهد بود و بدانند اینگونه اقدامات بی‌خردانه و کینه‌ورزی‌ها، فرجامی برای این خون‌آشامان نخواهد داشت.

مراسم تشییع شهدای فاجعه تروریستی حله عراق امروز با حضور وزیران کشور و اطلاعات و قشرهای مختلف مردم  از محل حسینیه  ثارالله اهواز تا چهار راه سلمان فارسی برگزار می شود.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi