نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 16918 تاریخ انتشار: ۰۷ / ۰۷ / ۱۳۹۷ - ۹:۲۷
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

۲ طرح درمانی با حضور وزیر بهداشت و استاندار خوزستان در رامشیر و امیدیه به بهره برداری رسید

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو،۲ طرح درمانی در رامشیر و امیدیه روز جمعه با حضور سید حسن قاضی زاده هاشمی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان به بهره برداری رسید. بخش دیالیز بیمارستان رسول اکرم (ص) شبکه بهداشت و درمان رامشیر یکی از این طرح ها می باشد که ساخت آن […]

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو،۲ طرح درمانی در رامشیر و امیدیه روز جمعه با حضور سید حسن قاضی زاده هاشمی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان به بهره برداری رسید.

بخش دیالیز بیمارستان رسول اکرم (ص) شبکه بهداشت و درمان رامشیر یکی از این طرح ها می باشد که ساخت آن سال ۱۳۹۶ توسط دانشگاه علوم پزشکی اهواز آغاز شد.

برای اجرای این طرح ۲ میلیارد ریال هزینه شد که ۲۱۰ مترمربع زیربنا و سه تخت فعال دارد.

بخش جراحی زنان بیمارستان امام رضا (ع) شبکه بهداشت و درمان امیدیه شامل ۱۲ تخت و ۷۵۰ مترمربع زیر بنا دیگر طرح مورد بهره برداری با حضور وزیر بهداشت می باشد که برای ساخت آن چهارمیلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

ساخت این پروژه از سال ۱۳۹۶ توسط دانشگاه علوم پزشکی اهواز آغاز شد و امسال به پایان رسید.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از روز چهارشنبه سفر چهار روزه خود را به منظور بازدید از مراکز بهداشتی، درمانی و بهره برداری از ۵۱ طرح مختلف به خوزستان آغاز کرده است.

هاشمی چهارشنبه شب وارد فرودگاه دزفول شد و چندین طرح بهداشتی و عمرانی را در شهرستان اندیمشک افتتاح کرد و در نشست شورای اداری این شهرستان نیز شرکت کرد و سپس از چند واحد بهداشتی و درمانی این شهرستان بازدید کرد.

وی روز پنجشنبه چند طرح بهداشتی و درمانی در شهرستانهای دزفول، شوش، شوشتر و گتوند را نیز افتتاح کرده و وضعیت بهداشتی و درمانی این شهرستانها را از نزدیک بررسی کرده و عازم شهرستانهای ایذه و باغملک شد.

وی در این شهرستانها نیز چند طرح بهداشتی و درمانی را بازدید و برخی طرحها را نیز افتتاح کرد .

درروز جمعه پروژه های بهداشتی، درمانی در رامهرمز و ماهشهر به بهره برداری رسید و از بیمارستان هندیجان بازدید کرد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi