نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 17104 تاریخ انتشار: ۰۵ / ۰۶ / ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۷
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بهره‌برداری از ۵۹ پروژه راه و شهرسازی در هفته دولت

مدیر کل راه و شهرسازی خوزستان خبرداد: بهره‌برداری از ۵۹ پروژه راه و شهرسازی در هفته دولت مدیر کل راه و شهرسازی خوزستان گفت: امسال در هفته دولت ۵۹ پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیارد تومان و اشتغالزایی سه هزار و ۳۰۳ نفر در حوزه اداره کل راه و شهرسازی خوزستان به بهره‌برداری می‌رسد.به […]

مدیر کل راه و شهرسازی خوزستان خبرداد:

بهره‌برداری از ۵۹ پروژه راه و شهرسازی در هفته دولت

مدیر کل راه و شهرسازی خوزستان گفت: امسال در هفته دولت ۵۹ پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیارد تومان و اشتغالزایی سه هزار و ۳۰۳ نفر در حوزه اداره کل راه و شهرسازی خوزستان به بهره‌برداری می‌رسد.
به گزارش پایگاه خبری اهوازنو،عباس پورسلان با حضور در نمایشگاه هفته دولت، با اشاره به برنامه‌های این اداره به مناسبت هفته دولت اظهار کرد: برای هفته دولت پروژه‌های متعددی را در حوزه‌های مختلف آماده افتتاح داریم. در حوزه راه در دو بخش راه اصلی و راه‌های روستایی، حوزه بازآفرینی شهری، حوزه فنی و اجرایی شامل ساخت ساختمان های دولتی و عمومی و مسکن مهر، پروژه‌ها به بهره‌برداری خواهند رسید.
وی با اشاره به پروژه‌های قابل افتتاح در بخش مدیریت ساخت و توسعه راه‌های استان، افزود: در این بخش که شامل احداث‌‌ راه‌های اصلی و فرعی در استان است، ۹ پروژه آماده افتتاح داریم. همچنین در بخش راه روستایی ۴۴ پروژه و در بخش مدیریت فنی و اجرایی ۲ پروژه را آماده افتتاح داریم که همه این پروژه‌ها در طول روزهای آینده با حضور مسوولان به بهره‌برداری می‌رسند.
مدیر کل راه و شهرسازی خوزستان با اشاره به پروژه‌های قابل افتتاح در حوزه بازآفرینی شهری تصریح کرد: در این حوزه که یک حوزه بسیار مهم در استان است ۴ پروژه آماده افتتاح هستند. همچنین در بخش مسکن مهر، ۲هزار و ۳۸۰ واحد مسکن به بهره‌برداری خواهند رسید که عمده این واحدها در شهرستان‌های ماهشهر، شوشتر و دزفول هستند.
پورسلان ادامه داد: مجموعا امسال در هفته دولت ۵۹ پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۱۰ میلیارد تومان و اشتغالزایی ۳ هزار و ۳۰۳ نفر در حوزه اداره کل راه و شهرسازی استان به بهره‌برداری می‌رسد.
وی ادامه داد: در شرایط مالی فعلی و با توجه به وضعیت اعتباری دولت، به بهره‌برداری رساندن این تعداد پروژه یک حرکت قابل توجه است. در این زمینه دولت و استاندار خوزستان، توجه ویژه‌ای به بخش راه و شهرسازی خوزستان داشته‌اند و امسال نیز قول مساعد داده‌اند تا به این بخش نگاهی خاص داشته باشند.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi