نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 17027 تاریخ انتشار: ۱۷ / ۰۷ / ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۹
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

توزیع سوخت باید قاعده‌مند باشد

وزیر کشور با بیان این‌که بیش از ۳۵۰ هزار کارت هوشمند سوخت مهاجر در مناطق مرزی وجود دارد، گفت: توزیع سوخت باید قاعده‌مند باشد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو، عبدالرضا رحمانی فضلی، شامگاه دوشنبه (۱۶ مهرماه) پس از پایان دومین جلسه ستاد اطلاع‌رسانی و تبلیغات اقتصادی در محل وزارت کشور در جمع خبرنگاران گفت: باید […]

وزیر کشور با بیان این‌که بیش از ۳۵۰ هزار کارت هوشمند سوخت مهاجر در مناطق مرزی وجود دارد، گفت: توزیع سوخت باید قاعده‌مند باشد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو، عبدالرضا رحمانی فضلی، شامگاه دوشنبه (۱۶ مهرماه) پس از پایان دومین جلسه ستاد اطلاع‌رسانی و تبلیغات اقتصادی در محل وزارت کشور در جمع خبرنگاران گفت: باید توزیع سوخت را قاعده‌مند کنیم. براساس گزارشی که وزارت نفت داده، بیش از ۳۵۰ هزار کارت مهاجر در مناطق مرزی وجود دارد، یعنی افرادی در تهران هستند، اما از طریق کارت‌هایشان در سیستان و بلوچستان یا هرمزگان و در استان‌های دیگر سوخت‌گیری می‌شود.

وی با اشاره به این‌که این موضوع مستلزم این است که بر کارت‌ها دقت و نظارت بیشتری داشته باشیم، افزود: وزارت نفت مامور شد موضوع را به دقت بررسی کند و پیشنهاد نیز این بود که همه کارت‌ها در کل کشور توسط خود مالکان خودرو استفاده شود و استفاده از آن در جای دیگر ممنوع باشد، البته کارگروهی تشکیل شد که این موضوع را بررسی کند.

وزیر کشور تصریح کرد: تلاش ما این است که با هماهنگی، انسجام و ابلاغ سیاست‌های واحد، همه دستگاه‌ها اطلاع‌رسانی به‌موقع، سریع و دقیق داشته باشند تا مردم از همه اطلاعات بهره‌مند شوند و بتوانند تصمیم‌های مقتضی و مناسبی بگیرند.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi