نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 16969 تاریخ انتشار: ۱۴ / ۰۷ / ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۷
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

انجام ۶۰ عملیات جابه‎جایی دستگاه‎های حفاری خشکی در نیمه نخست امسال

انجام ۶۰ عملیات جابه‎جایی دستگاه‎های حفاری خشکی در نیمه نخست امسالرئیس اداره کل ترابری شرکت ملی حفاری ایران از انجام ۶۰ عملیات جابجایی دستگاه های حفاری خشکی در نیمه نخست امسال در محورهای مناطق نفتخیز کشور خبر داد.  به گزارش پایگاه خبری اهوازنو، فواد عماد گفت: جابجایی دستگاه های حفاری، کاری تخصصی است که در […]

انجام ۶۰ عملیات جابه‎جایی دستگاه‎های حفاری خشکی در نیمه نخست امسال

رئیس اداره کل ترابری شرکت ملی حفاری ایران از انجام ۶۰ عملیات جابجایی دستگاه های حفاری خشکی در نیمه نخست امسال در محورهای مناطق نفتخیز کشور خبر داد. 


به گزارش پایگاه خبری اهوازنو، فواد عماد گفت: جابجایی دستگاه های حفاری، کاری تخصصی است که در زمان حاضر توسط ۱۰ گروه مجرب تخصصی و تحت ضوابط ایمنی و استانداردهای خاص انجام می شود.

وی افزود: حمل و نقل هر دستگاه حفاری به طور متوسط با کاربست ۱۲۰ دستگاه خودرو کشنده صورت می گیرد که دست کم ۲۰ مورد آن محموله ترافیکی محسوب می شود.

عماد اظهار کرد: از ابتدای فروردین تا پایان شهریورماه سال جاری ۷۴۷۹ محموله شامل تجهیزات دستگاه های حفاری و متعلقات مربوط به آن و همچنین کالا و مواد، از جمله سوخت مورد نیاز دستگاه های حفاری و سایر ماشین آلات به مناطق عملیاتی که دکل های حفاری مستقر دارند، انتقال داده شد.

رئیس اداره کل ترابری شرکت ملی حفاری ایران گفت: مجموعه کارکنان سختکوش این بخش که زیر مجموعه مدیریت خدمات شرکت است، در این مدت دستگاه های حفاری و تجهیزات لازم را بر اساس برنامه تدوین شده از سوی معاونت های مدیرعامل در عملیات حفاری و پروژه های حفاری در موقعیت استان های خوزستان، کهگیلویه و بویر احمد، فارس، بوشهر و ایلام جابجا کرده اند.

وی با اشاره به اینکه این تعداد جابجایی در مجموع در بعد جغرافیایی ۷۶۵۹ کیلومتر صورت گرفته است، افزود: محموله  ۹۶۰ دستگاه خودروهای سنگین که در زمینه حمل و نقل دستگاه های حفاری به کارگیری شدند، ترافیکی بوده است.

عماد به موضوع آموزش کارکنان ترابری شرکت، خاصه در بخش جابجایی دستگاه های حفاری و محموله های سنگین اشاره و خاطرنشان کرد: در این راستا متخصصان این اداره کل با هماهنگی و همکاری اداره آموزش و تجهیز نیروی انسانی شرکت نسبت به برگزاری دوره های آموزشی تخصصی در این ارتباط اقدام کردند.

 

رئیس اداره کل ترابری شرکت ملی حفاری ایران گفت: از جمله این دوره ها می توان به روش اجرایی جدا سازی و بارگیری اجزا دستگاه حفاری، روش اجرایی تخلیه و چیدمان و برپایی دستگاه حفاری، قوانین و مقررات حمل و نقل جاده ای، اپراتوری جرثقیل، اصول نگهداری از خودروهای ویژه عملیات جابجایی، مهار بار، اصول ابعاد و اوزان حمل بار و ایمنی و ترافیک اشاره کرد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi